Jak przypomina portal "Super Express", Beata Kozidrak na początku września przyłapana na jeździe pod wpływem alkoholu. Niedługo potem w mediach społecznościowych piosenkarka zamieściła przeprosiny i zniknęła z przestrzeni publicznej. Wygląda na to, że artystka nie zamierza się już dłużej ukrywać. Wraca na scenę. Nie zrobi tego sama.

Beata Kozidrak ponosi konsekwencje jazdy na podwójnym gazie

Niemal miesiąc temu Beata Kozidrak została zatrzymana przez policję. W czasie kontroli alkomatem badanie wykazało aż 2 promile. Artystka przyznała się do winy i zapowiedziała, że nie zamierza uchylać się od odpowiedzialności. W mediach społecznościowych gwiazda zapewniła, że jest gotowa ponieść wszelkie konsekwencje swojego zachowania.

Beata Kozidrak nie tylko otrzymała prokuratorskie zarzuty, które zagrożone są karą dwóch lat pozbawienia wolności, ale straciła kontrakt z producentem popularnych napojów gazowanych. Odwołano również wiele jej koncertów. Do tej pory artystka trzymała się w cieniu. Wiele wskazuje na to, że nie będzie się już dłużej ukrywała.

Beata Kozidrak wraca na scenę?

Media obiegła informacja, że Beata Kozidrak zaszyła się w swojej hiszpańskiej posiadłości, gdzie starała się odciąć od fali krytyki, z jaką przyszło jej się mierzyć. Specjaliści nie ukrywają, że najlepszą strategią, jaką może obrać gwiazda jest odważne stawienie czoła problemom. Ich zdaniem Kozidrak dobrze zrobiła przyznając się do winy i przepraszając. Teraz powinna wrócić na scenę.

Wiele wskazuje na to, że już niebawem Beatę Kozidrak znów będziemy mieli okazję zobaczyć ją ponownie z mikrofonem dłoni przed widownią. Stać ma się to już w najbliższy weekend z okazji jubileuszowej trasy Justyny Steczkowskiej. Obie piosenkarki wspólnie nagrały utwór w sierpniu tego roku. Fani będą mieli okazję usłyszeć go na żywo.

Czekaliście na powrót Beaty Kozidrak na scenę?

To też może cię zainteresować: Meghan i Harry w zaskakującym wyznaniu. Dlaczego nie będą mieć więcej dzieci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Błędy, które mogą zepsuć całe zebrane grzyby. Tajemnica prawidłowego przechowywania i pysznej marynaty

O tym się mówi: Michał Sutkowski ogłosił ważne zmiany dotyczące teleporad. Czego dotyczą