Małgorzata Rozenek, oprócz bycia prowadzącą wielu programów telewizyjnych, znana jest Polakom także ze swojego zamiłowania do mody. Jej kreacje regularnie przykuwają uwagę mediów i zapewniają jej równie dużo uznania, co krytyki. Niestety, również i tym razem coś poszło nie tak... O co chodzi?

"Perfekcyjna Pani Domu" skrytykowana za... nogi

Nie da się ukryć, że Majdanowie prowadzą naprawdę gwiazdorskie życie - udziały w programach, imprezach branżowych i pozowanie na ściance to dla nich chleb powszedni. Tym razem najpopularniejsza polska para odwiedziła Berlin, by uczestniczyć w kolejnym specjalnym wydarzeniu.

Cały wieczór Rozenek zrelacjonowała na swoim Instagramie, chwaląc się także kreacją, jaką założyła na tę okazję. Strój Rozenek przykuł wyjątkowo dużą uwagę mediów oraz fanów - niestety, niewielu z nich miało do powiedzenia coś miłego...

źródło: Instagram
źródło: Instagram

"Stylówa mega, ale te nogi coraz gorsze", "Stylizacja piękna, ale na młodszą kobietę, no nie oszukujmy się" - komentowali internauci.

Jak widać, nawet drogie ubrania i dobrze dopasowane elementy nie były w stanie uchronić Rozenek przed nieprzychylnymi komentarzami. Prezenterka doskonale pokazała jednak, że nie przejmuje się nimi nawet w najmniejszym stopniu.

"Mnie się podobają, dlatego pokazuję" - krótko skomentowała zarzuty na temat tego, że jej nogi są "anorektyczne", lub wręcz "dziecięce".

Nie ulega wątpliwości, że wiele gwiazd - a także internautów - powinno wziąć z Rozenek przykład i pokochać swoje ciało takim, jakie jest.

Zobacz także: Adrian Zandberg chce zmian w godzinach pracy Polaków. Co to oznacza

Może cię zainteresować: Kate Middleton złamała królewskie zasady? Co zaszło między nią, a Karolem na premierze Jamesa Bonda

Pisaliśmy również o: 60-letnia mama opiekująca się wnuczką chce nocować u córki cały tydzień. Zięć jest temu przeciwny