Jak podaje portal "Super Express", Tomasz Lis dokonał czegoś, o czym wiele osób może tylko pomarzyć. Jest to tym bardziej imponujące osiągnięcie, że jeszcze niedawno dziennikarz walczył o powrót do zdrowia po kolejnym udarze. Nie było wiadomo, czy będzie mógł samodzielnie chodzić, a tu taki sukces!

Tomasz Lis dokoał czegoś wyjątkowego

Tomasz Lis może pochwalić się wyjątkowym hartem ducha. Dziennikarz ma za sobą dwa udary. Drugi z nich był wyjątkowo silny i skończył się dla naczelnego "Newsweeka" długim pobytem w szpitalu i żmudną rehabilitacją. Lis nie tylko wrócił do zdrowia, ale także do aktywności fizycznej.

Tomasz Lis/YouTube @Onet Rano
Tomasz Lis/YouTube @Onet Rano
Tomasz Lis/YouTube @Onet Rano

Tomasz Lis jest znanym miłośniekiem biegania. Przed udarem biegał maratony. Robi to również teraz, kiedy udało mu się wrócić o pełni sił. Dziennikarz pochwalił się, że za nim pierwszy maraton po przerwie spowodowanej chorobą. Lis pobiegł w Londynie. Swoim sukcesem Lis postanowił podzielić się w mediach społecznościowych.

"Czas - ciut krócej niż wieczność. Prawdziwy maraton to były ostatnie 22 miesiące. Dziś był tylko finał" - napisał Tomasz Lis. Dodał, że udało mu się wygrać w kategorii wiekowej od 55 lat po trzech udarach. "Serio - po prostu skończyłem" - doprecyzował dziennikarz.

Fani dziennikarza nie kryją dumy z jego wyczynu. W komentarzach pod twittem nie zabrakło gratulacji dla Tomasza Lisa. Nie zabrakło gratulacji również od osób publicznych, wśród których znaleźli się dziennikarz Kamil Durczok, polityk Andrzej Rozenek, czy były piłkarz Cezary Kucharski.

Zaskoczył was wyczyn Tomasza Lisa?

To też może cię zainteresować: Ten kadr rozczulił wszystkich internautów. Małgorzata Rozenek pochwaliła się synkiem. Niepowtarzalny widok

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nietypowa rocznica ślubu. Tej imprezy nie zapomni nikt. Jak świętowali Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

O tym się mówi: To zdjęcie Izabeli Małysz jest naprawdę zmysłowe. Żona uwielbianego skoczka może się poszczycić wyjątkową urodą. Jak odpoczywa celebrytka