Agustin Egurrola jest jedną z osób, które widzowie dobrze znają i kojarzą ze światem tańca. Trzeba przyznać, że ma on sporo do powiedzenia, jeśli chodzi o ocenianie umiejętności tanecznych.

Przez wiele lat pojawiał się w roli jurora w programie TVN „You Can Dance”, można go było także zobaczyć w „Mam talent”. W końcu jednak przyszedł czas na zakończenie kariery w stacji – postanowił przejść do Telewizji Polskiej.

Augustin Egurrola pochwalił się uroczym zdjęciem z synkiem

Egurrola sam jest tancerzem – został nawet okrzyknięty mistrzem Polski, jest sędzią w profesjonalnych turniejach, posiada także szkołę tańca Egurrola Dance Studio.

Jego przejściem do TVP zdziwieni byli niemal wszyscy. Znienacka ogłoszono, że znany z TVN juror będzie występować w „Dance Dance Dance”. Teraz Augustin pojawi się również w gronie jury programu „You can dance – nowa generacja”, który również będzie emitowany na TVP.

Oskar jest naprawdę słodkim chłopcem

Prywatnie Augustin Egurrola jest tatą dwójki dzieci - 12-letniej Carmen i 7-miesięcznego Oskara. Chłopiec przyszedł na świat 7 marca 2021 roku o godzinie 1:49 i jest owocem związku choreografa z nową partnerką – Dianą.

W sobotni poranek Augustin Egurrola pochwalił się uroczym zdjęciem z synkiem. Oskar jest już naprawdę dużym chłopcem.

DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN