Jak podaje portal "Wirtualna Polska", w miniony weekend Beata Kozidrak po raz pierwszy pojawiła się na scenie po tym, jak na początku września została zatrzymana przez policjęm, jak prowadziła samochód pod wpływem. Jak przywitała ją publiczność?

Beata Kozidrak wróciła na scenę

Beata Kozidrak po raz pierwszy pojawiła się na scenie po tym, jak na początku września okazało się, że prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Koncert odbył się w niedzielę wieczorem w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wokalistka Bajmu zaśpiewała zaledwie jedną piosenkę, którą wykonała wspólnie z Justyną Steczkowską.

Z pewnością nie był to łatwy powrót, biorąc pod uwagę okoliczności. Po tym, jak na jednej z warszawskich ulic zatrzymała ją policja i okazało się, że prowadziła po alkoholu, Kozidrak musiała zmierzyć się z ogromną falą krytyki. Po kilku godzinach od incydentu, piosenkarka zamieściła w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym przyznała się do błędu i przeprosiła.

Po tem artystka zniknęła z życia publicznego na niemal miesiąc. W niedzielny wieczór pojawiła się na scenie. Już po zapowiedzi jej występu na wiowni rozległy się gromkie oklaski. Potem gwiaza pojawiła się na scenie. Choć jej krok zdawał się być pewny, widać było, że chce sprawdzić najpierw reakcję publiczności na swoje pojawienie się.

Widownia zareagowała na nią bardzo entuzjastycznie. Nie dał się słyszeć choćby jeden głos pokazujący niechęć do wokalistki Bajmu. Obok Beaty Kozidrak pojawiła się Justyna Steczkowska i obie wspólnie wykonały utwór pochodzący z najnowszego albumu Steczkowskiej. Po występie po raz kolejny salę wypełniły głośne brawa. Beata Kozidrak otrzymała również ogromny bukiet czerwonych róż.

Spodziewaliście się takiego przyjęcia?

To też może cię zainteresować: Modelka od Kuby Wojewódzkiego w mocnych słowach do Miśka Koterskiego. Ujawniła ich bliską relację

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz Lis zaskoczył wszystkich. Fani dziennikarza przesyłają gratulacje. Co się stało

O tym się mówi: Rząd ogłasza nowe dodatki dotyczące ogrzewania na 2022 rok. Nie wszystkich jednak będą dotyczyć