Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Beata Kozidrak pojawiła się na scenie po raz pierwszy od skandalu, którego było główną bohaterką. Artystka została przyłapana przez policję na jeździe pod wpływem alkoholu. Jak przywitała ją publiczność? Jakie słowa padły z estrady?

Beata Kozidrak w centrum skandalu

Na początku września Beata Kozidrak przejechała samochodem na czerwonym świetle. Podczas kontroli policji i badania alkomatem okazało się, że artystka wydmuchała 2 promile. Cała sytuacja odbiła się w mediach głośnym echem, a piosenkarce przyszło się zmierzyć z ogromną falą krytyki. W mediach społecznościowych wokalistka Bajmu zamieściła oświadczenie, w którym przyznała się do błędu i przeprosiła.

Po tem Beata Kozidrak zamilkła na niemal miesiąc, usuwając się w cień. Ostatnio nie tylko wróciła do aktywności w mediach społecznościowych, ale także odważyła się ponownie stanąć na scenie. Artystka pojawiła się na poznańskim koncercie Justyny Steczkowskiej, w trakcie którego zaśpiewała w duecie z piosenkarką.

Słowa piosenki

Tuż po tym, jak Beata Kozidrak pojawiła się na scenie, przywitały ją gromkie brawa. Artystka, choć wydawała się iść pewnie, wyraźnie sondowała na jaką reakcję ze strony widowni może liczyć. Raczej się nie zawiodła, bo publiczność przywitała ją bardzo entuzjastycznie - jak zawsze.

Wielu zwróciło uwagę na tekst piosnki śpiewany przez Beatę Kozidrak. Nie jest tajemnicą, że piosenkarka w tekstach pisze o własnych przeżyciach i doświadczeniach. "Ryzykuję, żyję mocniej. Daję ludziom, to co chcą" - można było usłyszeć w czasie występu w Poznaniu. Dla niektórych to słowa o tym, że gwiazda lubi żyć na krawędzi. Dla innych dowód na to, pod jaką presją żyje gwiazda, spełniając oczekiwania innych i dając im to, czego od niej chcą.

Zaskoczył was powrót Beaty Kozidrak na scenę?

To też może cię zainteresować: Shakira przeżyła chwile grozy. Wszystko stało się na oczach jej synka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeżywa trudne chwile. Martwi ją to, co dzieje się w jej rodzinie. O co chodzi

O tym się mówi: Rekordowe podwyżki dla emerytów. Ile mogą zyskać seniorzy w 2022 roku