Jak przypomina portal "Pomponik", w 2011 roku głośno zrobiło się o Marcie Grycan i dwóch jej córkach. Panie dorobiły się nawet miana "polskich Kardashianek". Rozpisywała się o nich kolorowa prasa, można je było regularnie oglądać na czerwonych dywanach. Zniknęły jednak równie szybko, jak się pojawiły. Co dzieje się z nimi teraz?

W centrum uwagi

Dekadę temu panie Grycan robiły wszystko, aby znaleźć się w centrum zainteresowania. Przykuwały uwagę, przyćmiewając nawet największe gwiazdy. Portale plotkarskie rozpisywały się o ich nienagannie ułożonych fryzurach, ubraniach najlepszych marek i bajońsko drogiej biżuterii. Marta Grycan i jej córki - Weronika i Wiktoria były przez pewien czas najgorętszymi postaciami show biznesu.

Jak stwierdziła Marta Grycan w rozmowie z "Galą", swoją popularność zawdzięczały szczęśliwemu przypadkowi. Podkreśliła, że przecież wcześniej pojawiała się na tych samych imprezach, obracając się w kręgach tych samych ludzi. Jej zdaniem dostrzeżono je wtedy, kiedy na salonach zaczęły bywać w trójkę.

Fenomenem Grycanek zajmowała się nie tylko kolorowa prasa, ale co ciekawe również naukowcy. Medioznawca prof. Wiesław Godzic wskazywał, że zamieszanie wokół "polskich Kardashianek" było świetnie zaplanowaną kampanią promocyjną. Miała być ona związana z planami Marty Grycan, która zamierzała wydać książkę kulinarną, otworzyć bistro i zacząć kręcenie własnego programu w telewizji.

Grycanki/YouTube @Health&Fitness
Grycanki/YouTube @Health&Fitness
Grycanki/YouTube @Health&Fitness

Zapadły się pod ziemię

W 2016 roku Grycanki zapadły się praktycznie pod ziemię. Weronika i Wiktoria przestały udzielać się w mediach społecznościowych, gdzie do tego czasu były bardzo aktywne. Ich mama zmieniła status swojego konta na "prywatne" - jej posty przestały być publiczne, mogli je zobaczyć tylko znajomi.

Niestety po odcięciu Marty Grycan od gotówki teścia nie była w stanie utrzymać swojego interesu. Jej książki nie odniosły również specjalnego sukcesu, podobnie jak program na antenie TLC, który zakończono po pierwszym sezonie. Ponoć żadna z córek Marty Grycan nie zamierza wracać na czerwone dywany.

Grycanki/YouTube @Health&Fitness
Grycanki/YouTube @Health&Fitness
Grycanki/YouTube @Health&Fitness

Zaskoczyła was ich decyzja?

To też może cię zainteresować: Beata Kozidrak odważyła się ponownie stanąć na scenie. W czasie jej występu padły bardzo ważne słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Spór o majątek po Krzysztofie Krawczyku nadal trwa. Czy synowi artysty uda się podważyć testament

O tym się mówi: Mija 7 rocznica odejścia Anny Przybylskiej. Widok miejsca jej spoczynku wzrusza do łez