Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Natalia Kukulska nigdy wcześniej nie zdecydowała się na podobny krok. Piosenkarka postanowiła wziąć udział w spólnej sesji zdjęciowej ze swoją 16-letnią córką Anną Dąbrówką. Gwiazda podzieliła się z fanami jednym z ujęć, co wywołało wśród jej fanów olbrzymi odzew.

Natalia Kukulska pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem

Natalia Kukulska wyszła za Michała Dąbrówkę w 2000 roku. Para doczekała się trójki pociech. Ich najstarszy syn Jan ma już 21 lat, córka Ania ma lat 16, a najmłodsza Laura 4. Kilka dni temu fani piosenkarki mieli okazję zobaczyć wyjątkową fotografię Natalii Kukulskiej z jej córkami.

Co prawda Laura stoi tyłem do obiektywu, ale Anię możemy zobaczyć w całej okazałości. Fani nie kryli radości, że artystka zdecydowała sie na pokazanie pięknej córki, która idzie w jej ślady. Okazuje się, że tamto zdjęcie było tylko swoistym preludium do wprowadzenia Anny Dąbrówki "na salony".

Natalia Kukulska wspólnie z córką przyjęła zaproszenie magazynu "Viva" do wywiadu i wspólnej sesji zdjęciowej. Mama z córką trafiły na okładkę październikowego numeru. Na opublikowanym przez piosenkarkę zdjęciu widzimy, jak mama z córką leżą na beżowej kanapie. Mają na sobie białe t'shirty, dżinsowe spodnie z szerokimi nogawkami oraz dżinsowe kurtki.

Fani nie mogą się nadziwić temu, jak podobne do siebie są obie panie. Faktycznie, patrząc na ich wspólne zdjęcie nie sposób tego nie dostrzec. To wrażenie potęgują jeszcze podobne włosy i stylizacje. "Jak siostry" - chwalą internauci.

A jak wam podoba sie wspólne zdjęcie Natalii Kukulskiej i jej córki?

To też może cię zainteresować: Daniel Martyniuk wrócił do domu. Mocno zaskoczył fanów pewnym zdjęciem. Internautom opadły szczęki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ekstremalnie niskie temperatury tegorocznej zimy. Ostrzeżenia z całego świata są niepokojące

O tym się mówi: Rachunki za prąd i gaz idą mocno w górę. Państwo oferuje pomoc. Kto może liczyć na wsparcie

Z życia gwiazd: Są najnowsze informacje o stanie zdrowia Doroty Gardias. Przed nią kolejne wyzwanie. Jak się czuje