Jak podaje portal "Super Express", fotoreporteży przyłapali niedawno Andrzeja Grabowskiego na spacerze z nową partnerką. Aktor z ukochaną wybrał się na spacer po Sopocie. Z doniesień medialnych wynika, że uwielbiany przez widzów Grabowski oświadczył się wybrance, a ta jego oświadczyny przyjęła. Czy para już niebawem stanie na ślubnym kobiercu?

Andrzej Grabowski odnalazł szczęście

Dotychczasowym miłosnym doświadczeniom Andrzeja Grabowskiego daeko było do ideału. Jego dwa małżeństwa skończyły się rozstaniami. Jego pierwszą żoną była Anna Tomaszewska, z którą doczekał się dwóch córek. Jego kolejną wybranką była Anita Kruszewska. Jednak i tym razem związek nie przetrwał próby czasu i zakończył się rozwodem w 2019 roku.

Andrzej Grabowski/YouTube @radio Zet
Andrzej Grabowski/YouTube @radio Zet
Andrzej Grabowski/YouTube @Radio Zet

Tym razem Andrzej Grabowski znalazł szczęście u boku Aldony Grochal. 67-latka pochodząca z Krakowa obecna jest w życiu aktora od dłuższego czasu. Przez długi czas łączyła ich tylko przyjaźń. Pani Aldona mogła liczyćna olbrzymie wsparcie ze strony aktora po tym, jak odszedł jej mąż. Postanowili spróbować szczęścia we dwoje zaledwie przed rokiem.

Jak donoszą media, aktor miał spytać ukochaną, czy zechce zostać jego żoną. Magazyn "Świat i ludzie" donosi, że oświadczyny aktora zostały przyjęte i para szykuje się do ślubu, choć Andrzej Grabowski i jego wybranka oficjalnie tego nie potwierdzili. Para ma się teraz wybierać w podróż przedślubną do Hiszpanii, gdzie chcą spędzić razem kilkanaście dni w domu brata aktora.

Andrzej Grabowski / YouTube:  tvnpl
Andrzej Grabowski / YouTube: tvnpl
Andrzej Grabowski / YouTube: tvnpl

Znajomi pary bardzo im kibicują, wskazując, że są całkiem dobrze dobrani. Podobno Aldona świetnie dogaduje się również z dorosłymi już pociechami aktora. Zdjęcia zakochanych możecie zobaczyć tutaj.

Myślicie, że trzecie małżeństwo Andrzeja Grabowskiego okaże się wreszcie strzałem w miłosną dziesiątkę?

To też może cię zainteresować: Dobre wieści płyną o Marcie Manowskiej. Gospodyni programu "Rolnik szuka żony" szykuje się na ślub

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie milkną echa zapowiedzi odejścia Jarosława Kaczyńskiego z rządu. Wiadomo ile na stanowisku zarobił prezes. Kwota robi wrażenie

O tym się mówi: Uczniowie szczerze o Agacie Dudzie. Jaką nauczycielką jest pierwsza dama RP