Jak przypomina portal "Pomponik", Dagmara Kaźmierska rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w programie "Królowe życia". Jej barwne życie, bezkompromisowość i szczerość sprawiły, że pokochały ją miliony widzów. Gwiazda zapowiedziała, że opowie swoją historię w książce. Teraz gwiazda zdecydowała się zdradzić, jak wyglądał jej pobyt w więzieniu.

Dagmara Kaźmierska o trudnej przeszłości

Gwiazda "Królowych życia" nigdy nie ukrywała swojej przeszłości. Na jej koncie jest wyrok za sutenerstwo, który skończył się dla niej karą więzienia. Do jej zatrzymania doszło w 2009 roku. W więzieniu spędziła 14 miesięcy. Nie raz przyznawała, że ogromnie żałuje tego, co zrobiła, ale przeszłości nie da się wymazać.

Dagmara Kaźmierska zapowiedziała, że opowie ze szczegółami swoją historię. Powstanie autobiografii "królowej życia" zapowiedziała już nawet jej menadżerka. Już jakiś czas temu w mediach pojawiło się zdjęcie pań pracujących nad obowiązkową pozycją w biblioteczce każdego fana Dagmary. Gwiazda zapowidziała, że pojawi się w niej sporo na temat jej pobytu w więzieniu.

Sporo miejsca gwiazda ma zamiar poświęcić również nieudanym związkom, w jakich była, a także kwestią związanym z wychowywaniem swojego syna Conana. W sieci pojawił się fragment opowiadający o więzieniu. Gwiazda przyznała, że miała pełną świadomość tego, że "igra z prawem" i kiedyś przyjdzie jej ponieść tego konsekwencje.

"Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - gdyby nie więzienie nie trafiłabym do telewizji i nie doceniłabym też wielu innych rzeczy, nad którymi się wcześniej nie pochylałam. Teraz zna mnie cała Polska" - stwierdziła Dagara Kaźmierska.

Jesteście ciekawi, co jeszcze w swojej autobiografii ujawni Dagmara Kaźmierska?

To też może cię zainteresować: Kamila Durczoka mogą czekać kolejne trudne chwile. Była żona zamierza przerwać milczenie. Co zdradzi Marianna Dufek

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie milkną echa zapowiedzi odejścia Jarosława Kaczyńskiego z rządu. Wiadomo ile na stanowisku zarobił prezes. Kwota robi wrażenie

O tym się mówi: Andrzej Grabowski przyłapany z nową partnerką. Czy para już niebawem stanie na ślubnym kobiercu