Jak wskazuje portal "Super Express", Magda Gessler nie kryła zachwytu nad przeprowadzoną w Karczmie Gę Gę Gę rewolucją. Niestety znacznie mniej pochlebnie wypowiadają się na temat lokalu jego klienci. Okazuje się, że na miejscu ceny różnią się od tych, jakie widnieją na stronie restauracji. Jedna z klientek nie przebiera w słowach. "Czuję się oszukana" - pisze.

Magda Gessler rozpływa się nad karczmą

Magda Gessler pisząc o Karczmie Gę Gę Gę, nie kryła swojego zachwytu. W sieci chwaliła, że jeszcze nigdy nie pracowało jej się na planie "Kuchennych rewolucji" tak przyjemnie, jak tu. Prowadzących karczmę określała jako "kochanych ambitnych młodych ludzi". Niestety zachwytu restauratorki nie podzielają wszyscy klienci restauracji.

Menu karczmy, jakie można znaleźć w sieci, kusi nie tylko przepysznymi daniami, ale również całkiem przystępnymi cenami. Wynika z niego, że porcja pieczonej gęsi z dodatkiem jabłek, modrą kapustą i pyzami to koszt 35 zł. Ceny i renoma Magdy Gessler przyciągają klientów.

Niestety wielu z nich przeżywa niemiłe rozczarowanie, bo ceny w restauracji różnią się znacząco od tych zamieszczonych w sieci. Na własnej skórze przekonała się jedna z klientek lokalu. Pani Sylwia w mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciem paragonu i historią swoich odwiedzin w zachwalanej przez Magdę Gessler restauracji.

Kobieta przyznała, że kiedy była w karczmie po raz pierwszy, bardzo dobrze wspominała nie tylko jedzenie, ale także atmosferę w lokalu. Tym chętnie skorzystała z możliwości zamówienia obiadu na wynos. Była przekonana, że gęsina wyniesie ją 35 zł za sztukę. Zamówiła 4 porcje mięsa, 2 porcje rosołu z kluskami lanymi (8 zł za porcję). Opakowanie wyniosło ją 11,50 zł.

Kiedy kobieta zobaczyła paragon, oniemiała. Zamiast spodziwanych 35 zł za porcję gęsiny było 65 zł. "Po rozmowie z szefem stwierdził on, że niestety cena poszła bardzo w górę ze względu na drogi towar" - napisała kobieta, nie kryjąc, że poczuła się oszukana. Za posiłek zapłaciła 287,5 zł - aż o 120 zł więcej niż wynikało to z informacji zawartych na stronie internetowej.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Rząd przeznacza 1,5 miliarda złotych na dopłaty do prądu. Kto i kiedy może liczyć na wsparcie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dagmara Kaźmierska postanowiła szczerze opowiedzieć o trudnym okresie swojego życia. Zdradziła, jak wyglądał jej pobyt w więzieniu

O tym się mówi: Kondolencje płyną z całego świata. Odszedł twórca legendarnej postaci