Jak podaje portal "Lelum", nie żyje amerykańska aktorka Dorothy Steel. Kobieta zaczęła swoją przygodę z filmem zaledwie kilka lat temu - po raz pierwszy na ekranie pojawiła się w filmie Marvela "Czarna Pantera". Informację o śmierci 95-letniej artystki przekazała w mediach społecznościowych jej agentka, Cindy Butler.

Nie żyje Dorothy Stell

Cindy Butler w mediach społecznościowych poinformowała o śmierci Dorothy Stell. Aktorka zmarła w piątek 15 października w swoim domu w Ditroid. Jej menagerka zdradziła, że tego właśnie chciała - być w swoim domu. W poruszających słowach Butler podziękowała Dorothy Stell, że mogła towarzyszyć jej przez te lata. Podziękowała również wszystkim, którzy dali szanse aktorce na grę oraz fanom za miłość do gwiazdy.

Dorothy Stell urodziła się 23 lutego 1926 roku. Jako aktorka filmowa zadebiutowała mając 88 lat! Wystąpiła w kasowej produkcji Marvela "Czarna Pantera", gdzie wcieliła się w członkinię starszyzny plemienia Kupców.

W jej dorobku znalazła się również między innymi rola w serialu "Święci i grześnicy", dwóch filmach związanych z okresem świąt („Christmas Wishes and Mistletoe Kisses” i „Merry Christmas, Baby”) oraz w filmie "Jumanji: Kolejny poziom".

Dorothy Stell/YouTube @Steve TV Show
Dorothy Stell/YouTube @Steve TV Show
Dorothy Stell/YouTube @Steve TV Show

W mediach społecznościowych żal po śmierci aktorki wyrażali nie tylko jej fani, ale także jej współpracownicy. "Myślałam, że będziesz żyła wiecznie" - napisała Sope Aluko, która miała okazję współpracować ze Stell na planie "Czarnej pantery".

Rodzinie, bliskim, przyjaciołom i fanom aktorki składamy wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: W końcu stanął pomnik Krzysztofa Krawczyka przy miejscu jego spoczynku. Na uroczystości poświęcenia zabrakło jednak ważnej osoby

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kościół zdecydował się wprowadzić zmiany w sakramencie chrztu. Dla wielu było to ogromne zaskoczenie. O co chodzi

O tym się mówi: Donald Tusk publicznie przeprosił Jarosława Kaczyńskiego. Czy dzięki temu prezes Prawa i Sprawiedliwości weźmie udział w debacie z byłym premierem