Jak podaje portal "Jastrząb Post", Beata Kozidrak postanowiła raz na zawsze rozprawić się z plotkami dotyczącymi jej osoby. W mediach społecznościowych zamieściła wymowny wpis, w którym odniosła się do informacji zamieszczonyh przez jeden z tabloidów. O co chodzi?

Od lat na scenie

Beata Kozidrak nieprzerwanie od czeterdziestu lat obecna jest na polskiej scenie muzycznej. Przez te lata udało jej się zgromadzić sporą rzeszę wiernych fanów, których interesują nie tylko jej dokonania zawodowe, ale także życie prywatne. O swoim barwnym życiu postanowiła opowiedzieć w autobiografii.

Niestety pasmo sukcesów przyćmił wrześniowy epizod. Przypomnijmy, gwiazda została zatrzymana na jeździe pod wpływem alkoholu. W czasie kontroli alkomatem wokalistka wydmuchała aż dwa promile. Zatrzymano jej prawo jazdy. Dość szybko Beata Kozidrak zdecydowała się wydać oświadczenie, w którym przyznała się do błędu i przeprosiła.

Beata Kozidrak reaguje na plotki

Po wrześniowym epizodzie ucierpiało nie tylko dobre imię artystki, ale również jej interesy. Gwiazda straciła wiele intratnych kontraktów. Część organizatorów koncertów zdecydowała się zrezygnować z jej występów.

Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że jednak nie powstanie film poświęcony piosenkarce. Informował o tym "Super Express", wskazujac, że do takiej decyzji miał się przyczynić wspomniany pijacki epizod gwiazdy.

Piosenkarka postanowiła odnieść się do tych rewelacji. W mediach społecznościowych zamieściła wymowne zdjęcie, które jednoznacznie świadczy o tym, że o rezygnacji z filmu nie może być mowy. Na fotografii widzimy Beatę Kozidrak wspólnie z reżyserem i producentem pracują nad filmem.

Jesteście ciekawi filmu o artystce?

To też może cię zainteresować: Zaginął 5-letni Maksymilian. Został zabrany spod przedszkolnych drzwi. Policja pilnie apeluje o pomoc

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Policja wydała ważny apel. Mundurowi coraz częściej pojawiają się na cmentarzach. O co chodzi

O tym się mówi: Marszałek Ryszard Terlecki ma za sobą poważny zabieg. Kulisy operacji zbulwersowały wiele osób. Z jakiego powodu