Jak przypomina portal "Pudelek", na początku września Beata K. została zatrzymana przez policję. Podejrzewano, że może być pod wpływem alkoholu. W czasie badania alkomatem wokalistka wydmuchała 2 promile. Sprawą piosenkarki zajęła się prokuratura. Teraz dowiadujemy się, że sporządzony została wobec niej akt oskarżenia.

Sprawa Beaty K. nabiera tempa

Do sądu trafił akt oskarżenia wobec piosenkarki Beaty K. Wszystko w związku z jazdą na tzw. podwójnym gazie. Został on skierowany w środę 20 października. Taką informację podał portal "TVP Info", cytując rzeczniczkę Prokuratury Okręgowej w Warszawie. W akcie znalazł się zarzut kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu.

Sąd może ukarać piosenkarkę karą grzywny, ograniczeniem lub pozbawieniem wolności na okres 2 lat. Kierowcy, którym udowodni się jazde pod wpływem alkoholu tracą również uprawnienia do kierowania pojazdami.

Prokurator/YouTube @TTV
Prokurator/YouTube @TTV
Prokurator/YouTube @TTV

Przeprosiny i konsekwencje

Po doniesieniach medialnyh piosenkarka zamieściła w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym przyznała się do popełnionego błędu. Przeprosiła za swoje zachowanie i przyznała, że jest gotowa ponieść wszelkie konsekwencje, także te prawne.

W prokuraturze gwiazda miała przyznać się do winy, choć jednocześnie odmówiła złożenia wyjaśnień. Wówczas też reprezentujący piosenkarkę prawnik zezwolił zarówno na publikację jej wizerunku, jak i podawanie jej imienia i nazwiska. Zgodnie z prawem, jako osobie postawionej w stan oskarżenia, przysługuje jej jednak prawo do anonimizacji.

Beata K./YouTube @Rolnik szuka żony 8

Jak sądzicie, jakiej kary może się spodziewać Beata K.?

To też może cię zainteresować: Michał Wiśniewski wydał oficjalne oświadczenie. Chodzi o zarzuty. Padły mocne słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Meghan Markle będzie oburzona. Cenną pamiątkę po księżnej Dianie otrzymała księżniczka Charlotte. Czy to miała dostać Lilibet

O tym się mówi: Wysokie ceny mocno dają się nam we znaki. W 2022 może być jeszcze gorzej. Domowe budżety mocno ucierpią

Z życia gwiazd: Agata Buzek przeszłe niezwykłą metamorfozę. Jak się zmieniła gwiazda