Nie ulega wątpliwości, że Danuta i Lech Wałęsowie są małżeństwem ze sporym stażem. Książka ze wspomnieniami Danuty Wałęsy z czasów młodości i politycznej aktywności jej męża wstrząsnęła opinią publiczną, a sam Lech Wałęsa nie był zadowolony ze szczerości żony.

W wielu wywiadach można było usłyszeć o brutalnej rzeczywistości, z jaką musiała się zmierzyć rodzina Lecha Wałęsy, szczególnie od momentu powstania "Solidarności", w którą Lech Wałęsa wsiąknął i praktycznie zniknął z życia rodzinnego.

Medialne czułości byłej pary prezydenckiej

Danuta Wałęsa jednak dbając o rodzinę i dom trwała u boku męża polityka, co można było zauważyć podczas prezydenckiej kadencji Lecha Wałęsy. Kamery i fotoreporterzy nie odstępowali pary prezydenckiej na krok, dzięki czemu można dziś obejrzeć fragmenty nagrań, na których widać medialną relację między danutą Wałęsą, a jej małżonkiem Lechem.

Dbała o jego wizerunek, żartowali i uśmiechali się nie oszczędzając wzajemnych gestów świadczących o uczuciu. Choć Danutę Wałęsę nieco krępowały żarty męża, potrafiła z twarzą wybrnąć z sytuacji, gdy mąż przed kamerami zapytał ją, czy coś nabroiła, bo "tak się łasi do niego..."

Na facebookowej stronie "Historia Rzeczypospolitej" opublikowano 25 kwietnia bieżącego roku film z kompilacją nagrań, na których uwieczniono Lecha Wałęsę podczas różnych spotkań oficjalnych i w towarzystwie żony Danuty. Post nosi tytuł "Ten człowiek naprawdę był prezydentem Polski?"

Można zatem przypuszczać, że prezydent i jego małżonka zachowywali się całkiem naturalnie w obszarze publicznym, co stwierdzili niektórzy internauci.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Michał Wiśniewski odwiedził prokuratora. Kilka dni temu piosenkarz apelował o nienękanie w związku z zarzutami. O co chodzi

Zerknij tutaj: Na ulicach miasta znaleziono błąkającą się samotnie małą dziewczynkę. Policja poszukuje jej opiekunów prawnych

Nie przegap: Z życia wzięte. Mężczyzny nie było w domu od 6 lat. Odkąd żona zadeklarowała: „Wybierz: albo ja, albo twoja stara matka”