Jak podaje portal "Wiertualna Polska", Kasia Kowalska zawsze może liczyć na wsparcie ze strony swoich fanów. Są przy niej nie tylko kiedy jest dobrze, ale również wtedy, gdy artystce przychodzi się mierzyć z trudnymi doświadczeniami. Tak jest i teraz, kiedy Kowalska podzieliła się informacją o śmierci ukochanego czworonoga.

Kasia Kowalska poinformowała o ogromnej stracie

Kasia Kowalska zamieściła na Instagramie czarno-białe zdjęcie swojego ukochanego czworonożnego przyjaciela. "Żegnamy, będziemy tęsknić, smutek" - napisała piosenkarka, co jasno wskazuje, że jej pies dokonał żywota. Fani nie pozostali wobec jej wpisu obojętni, przesyłając jej wyrazy współczucia i wsparcia.

Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których fani piosenkarki przekonują, że każdy, kto ma czworonożnego przyjaciela rozumie, przez co teraz przechodzi Kowalska. "Serce pęka" - napisał ktoś inny.

Wielbicielka zwierząt

Każdy, kto nieco uważniej śledzi media społecznościowe Kasi Kowalskiej wie, że zwierzęta zajmują w życiu artystki wyjątkowe miejsce. Piosenkarka miała dwa psy, których zdjęciami chętnie dzieli się ze swoimi fanami. Co ciekawe, artystka nie tylko dba o zwierzęta znajdujące się pod jej opieką, ale także o te czworonogi, które nie miały tyle szczęścia i nie znalazły kochającego domu.

Jest ambasadorką stowarzyszenia Straż dla zwierząt, która niesie pomoc zwierzętom bezdomnym i maltretowanym. Piosenkarka aktywnie stara się wspierać różnego rodzaju akcje charytatywne, z których dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt w potrzebie.

Wy też należycie do grona wielbicieli czworonogów?

To też może cię zainteresować: Nowe fakty w sprawie testamentu po Krzysztofie Krawczyku wyszły na jaw. Czy junior ma szansę obalić testament

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Brat cioteczny Jarosława Kaczyńskiego zdradził informacje na temat stanu zdrowia prezesa PiS. Czy mamy powody do obaw

O tym się mówi: Ogromne odszkodowanie dla mężczyzny, który stracił na porodówce żonę i nowo narodzone dziecko. Zapadła ostateczna decyzja