Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", plotki o pogorszeniu stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego pojawiły się po konferencji prasowej prezesa PiS i szefa Ministerstwa Obrony Narodowej. To właśnie w czasie prezentacji projektu zmian w wojsku, wiceminister do spraw bezpieczeństwa, zdawał się przysypiać. Głos w sprawie zabrał cioteczny brat prezesa.

Stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego się pogorszył?

Brat cioteczny Jarosława Kaczyńskiego, Jan Maria Tomaszewski wskazał, że prezes PiS ma się dobrze i nie ma powodu do obaw. "Jarek jest całkowicie zdrowy, to opozycja totalna jest chora i przegina. Jarek Kaczyński nie jest chory, jest bardzo zdrowy" - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Tomaszewski.

Jan Maria Tomaszewski/YouTube @Anh Tran
Jan Maria Tomaszewski/YouTube @Anh Tran
Jan Maria Tomaszewski/YouTube @Anh Tran

Wielu polityków opozycji jest zdania, że informacje na temat stanu zdrowia najważniejszych osób w państwie, powinna być dostępna publicznie. Jerzy Borowczak z Platformy Obywatelskiej uważa, że politycy opozycyjni mają prawo do stawiania pytań o kondycję Jarosława Kaczyńskiego po tym, jak przysypiał on na własnej konferencji prasowej.

Przypomnijmy, w czasie konferencji prasowej odbywającej się we wtorek 26 października, wiele osób zwróciło uwagę na to, że Jarosław Kaczyński wyglądał jakby miał zasnąć. Wiele osób podkreśla, że do takiej sytuacji nie powinno było dojść. Marszałek Senatu Tomasz Grodzki wskazał, że osoby opiekujące się zdrowiem prezesa nie powinni dopuścić do takiej sytuacji.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

To też może cię zainteresować: Część seniorów może starać się o dodatkowe 500 złotych. Komu przysługuje świadczenie i co trzeba zrobić, aby je otrzymać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się po latach związku. Jak obecnie wygląda relacja Moniki i Zbyszka

O tym się mówi w Polsce: Żona Kamila Stocha zdradziła zaskakującą prawdę na temat męża. "Kamil nie chciał wyjść do sklepu, bo bał się"

O tym się mówi na świecie: Sir Elton Jonn przechodzi trudne chwile. Czeka go pilna operacja z powodu kłopotów zdrowotnych