Jak podaje portal "Jastrząb Post", nie żyje młoda gwiazda muzyki pop Marilia Mendonca. Była jedną z najaśniejszych gwiazd brazylijskiej sceny muzycznej. 26-latka zginęła w katastrofie lotniczej. Do lotniska docelowego zabrakło jej zaledwie kilka kilometrów. Leciała na koncert.

Nie żyje Marilia Mendonca

Marilia Mendonca cieszyła się w Brazylii ogroimną popularnością. Jej piosenki na serwisie YouTube mają nawet po 500 milionów odsłon. Jej kariera rozpoczęła się, kiedy była jeszcze nastolatką. Na jej koncie znalazł się jeden album studyjny i pięć koncertowych. O jej popularności świadczy choćby fakt, że w ubiegłym roku to jej piosenki były na brazylijskim Spotify odtwarzane najczęściej.

Do feralnego wypadku doszło 5 listopada. Wokalistka leciała na koncert do Caratingi. Samolot, którym leciała, rozbił się zaledwie kilka kilometrów przed lotniskiem. W katastrofir zginęła nie tylko Mendonca, ale także obecni na pokładzie jej wuj i menadżer, a także obsługa samolotu.

Artystka już z pokładu samolotu nagrała filmik, który zamieściła w mediach społecznościowych. Dla fanów artystki i brazylijskiej sceny muzycznej śmierć młodej aktorki była ogromnym ciosem. Wielu z nich nadal nie może w to uwierzyć. Jedną z osób, które skomentowały śmierć Marilii Mendoncy, jest Neymar Jr, który na Twitterze napisał, że "nie może w to uwierzyć i nie zgadza się na to".

Jeden z pierwszych komunikatów, jaki pojawił się bezpośrednio po katastrofie, mówił o tym, że młoda gwiazda przeżyła. Niestety informacja ta okazała się fałszywa. Wszystkie osoby w samolocie zginęły. Póki co nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną katastrofy.

Rodzinie, bliskim, przyjaciołom i fanom brazylijskiej piosenkarki składamy wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Jak Adam Zdrójkowski poradził sobie z rozstaniem z Wiktorią Gąsiewską. Początek był naprawdę ciężki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Janusz Korwin-Mikke zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. "Mam nadzieję, że dożyję"

O tym się mówi: Dagmara Kaźmierska wyprowadza się z Polski na stałe. Gdzie osiądzie Królowa Życia