Jak podaje portal "Super Express", nie żyje Kamil Durczok. Dziennikarz zmarł we wtorek nad ranem w szpitalu. Miał zaledwie 53 lata. Durczoka żegnają jego bliscy, fani oraz koledzy po fachu.

Nie żyje Kamil Durczok

Informację o śmierci Kamila Durczoka podał portal branżowy "Press", którego dziennikarze potwierdzili infromację kontaktując się między innymi z rodziną dziennikarza. Durczok zmarł około godziny 4:30 nad ranem we wtorek. Odszedł w szpitalu w Katowicach-Ligocie. Portal "Onet" wskazuje, że przyczyną śmierci Durczoka miał być rozległy krwotok wewnętrzny.

Kamil Durczok był absolwentem Uniwersytetu Śląskiego. Tuż po zakończeniu studiów związał się z radiem. Mając zaledwie 24 lata został dyrektorem radiostacji TOP FM. Jednak to telewizja dała mu największą rozpoznawalność i popularność wśród widzów. W 1993 roku związał się z Telewizją Polską. Początkowo pracował w śląskim oddziale TVP.

W 2006 roku związał swoją karierę zawodową ze stacją TVN. Był nie tylko prowadzącym główne wydanie "Faktów", ale także ich redaktorem naczelnym. Początkiem końca jego kariery były oskarżenia o mobbing, po których odszedł z TVN.

Niestety w ostatnim czasie więcej mówiło się nie o dorobku dziennikarza i jego pracy, ale o jego problemach. W 2019 roku, prowadził samochód pod wpływem alkoholu i spowodował kolizję. Dziennikarz przyznał się do winy. Został skazany na rok pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem wykonania kary na okres dwóch lat.

Dziennikarz powoli wychodził na prostą. Niestety wszystko przerwała jego niespodziewana śmierć. Kamila Durczoka żegnają jego koledzy po fachu i fani.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom dziennikarza składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Mieszkańcy jednego z polskich miast muszą przygotować się na zmiany w opłatach za śmieci. Mają wejść w życie już niebawem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące słowa ministra na temat przyszłych emerytur. "O lepszą przyszłość musisz już sam sobie zadbać"

O tym się mówi: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła decyzję swojego syna. Zdradziła, dlaczego zdecydował się na taki krok