Jak podaje portal "Pomponik", Agnieszka Chylińska potwierdziła, że dzięki pomocy mecenasa Ryszarda Kalisza, będzie mogła definitywnie rozprawić się z dramatem z przeszłości. Piosenkarka ma nadzieję, że prawda wreszcie ujrzy światło dzienne. O co chodzi?

Agnieszka Chylińska potwierdza krążące plotki

W mediach społecznościowych Agnieszki Chylińskiej pojawiło się wspólne zdjęcie piosenkarki i mecenasa Ryszarda Kalisza. Wokalistka postanowiła skorzystać z usług prawnika, który uchodzi za jednego z najlepszych w stolicy. Czego dotyczyła sytuacja? Piosenkarka wyjaśniła to w dość enigamtyczny sposób.

Agnieszka Chylińska przyznała, że cała sprawa ciągnie się już od trzech lat. Zapowiedziała, że już niebawem będzie mogła wszystko dokładnie wyjaśnić. "Na pohybel złym ludziom. Niech w końcu zwycięży PRAWDA" - napisała artystka. Poprosiła również swoich fanów o to, aby trzymali kciuki za nią i za Joasię.

Fani i tym razem nie zawiedli artystki. Pod jej postem zaroiło się od komentarzy z wyrazami wsparcia. "Prawda zawsze zwycięża" - napisała jedna z obserwatorek Agnieszki Chylińskiej. "Agnieszka, wierzę, że wszystko się ułoży" - dodał ktoś inny. Nie brakowało również zapwnień, że fani będą trzymać kciuki, aby sprawa miała pozytywny finał.

Zapewne już niebawem będziemy mieli okazję przekonać się, kim są owi "źli ludzie" i o co tak naprawdę walczyła Agnieszka Chylińska. Z pewnością będziemy was o tym informować.

Jesteście ciekawi, czego dotyczy sprawa?

To też może cię zainteresować: Niepokojące wieści płyną o Karolu Strasburgerze. Aktor ma problemy zdrowotne. Co mu dolega

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prowadząca "Dzień Dobry TVN" Anna Kalczyńska zaskoczyła wszystkich swoim zachowaniem w studio. Nikt się tego po niej nie spodziewał

O tym się mówi: Nowe informacje w sprawie odejścia Izabeli z Pszczyny. Czy doszło do sfałszowania dokumentacji medycznej

Z życia gwiazd: Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko chcieli mieć dziecko. Niestety nie udało się. "Mieliśmy już nawet wybrane imiona"