Jak podaje portal "Pomponik", choć od wpisu Basi Kurdej-Szatan na temat Straży Granicznej, minęło już sporo czasu, wciąż jest o nim głośno. Po tym, jak rozpisywały i nadal rozpisują się polskie media, przyszedł czas na zagraniczną telewizję. O polskiej aktorce głośno jest także w białoruskiej telewizji.

Nie milkną echa wpisu Kurdej-Szatan

O wpisie Basi Kurdej-Szatan, w których określiła polskich Strażników Granicznych "mordercami" i "maszynami bez serca", nadal jest głośno. Nic nie dały przeprosiny aktorki. Wciąż mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami pod swoim adresem, straciła też pracę w TVP. Do tego prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia funkcjonariuszy.

Wydawać by się mogło, że już wszyscy wypowiedzieli się na temat emocjonalnego wpisu aktorki. Okazuje się, że sprawa wyszła poza granice naszego kraju i o Barbarze Kurdej-Szatan jest również w białoruskich mediach.

Witold Tumanowicz poinformował w mediach społecznościowych, że w białoruskiej telewizji przytoczono wypowiedź aktorki obrażającą funkcjonariuszy. Dziennikarka skwitowała cały materiał słowami "tak wygląda w Polsce wolność słowa", wskazując, że przeciw Barbarze Kurdej-Szatan prowadzone jest postępowanie prokuratorskie.

Witold Tumanowicz w swoim wpisie określił aktorkę mianem "patocelebrytki". "Wstyd i hańba" - dodał na koniec. Z całą pewnością Barbara Kurdej-Szatan musi się przygotować na ciężkie chwile, bo nic nie wskazuje na to, że sprawa jej wpisu szybko umilknie.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Aleksandra Kwaśniewska pęka z dumy. Wiadomość na mediach społecznościowych wywoła spore poruszenie. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Chylińska zdecydowała się potwierdzić krążące plotki. Ma szansę zamknąć bardzo bolesny rozdział życia. O czym mowa

O tym się mówi w Polsce: Justyna Żyła pokazała się w jesiennej stylizacji. Nie wszyscy internauci byli zachwyceni. O co poszło

O tym się mówi na świecie: Jest kolejne oświadczenie w sprawie Królowej Elżbiety II. Jak się czuje monarchini