Jak podaje portal "O2", do tych dramatycznych wydarzeń doszło w szpitalu Butler Memorial w Butler (Pensylwania). W placówce przebywał Elijah Flick-Geibel, a także roczne dziecko wspólnie ze swoją mamą. Niespodziewanie mężczyzna podszedł do malucha i wymierzył mu cios w twarz. Przyczyna jego zachowania okazała się wstrząsająca.

Porażające zachowanie

Elijah Flick-Geibel jest osobą poruszającą się na wózku inwalidzkim. 19-letni chłopak był w drodze na oddział pilnej opieki behawioralnej, kiedy niespodziewanie zatrzymał się przy mamie ze swoim rocznym dzieckiem i wymierzył cios maluchowi. W momencie zdarzenia w pomieszczeniu znajdował się również opiekun medyczny.

Kobieta i dziecko, screen Youtube
Kobieta i dziecko, screen Youtube
Kobieta i dziecko, screen Youtube

Co prawda nie dostrzegł samej chwili ataku, ale został zaalarmowany niepokojącymi dźwiękami i krzykiem matki dziecka. Okazuje się, że 19-latek już wcześniej miał się przyglądać dziwnie dziecku, co zauważyła jego mama. Kobieta postanowiła wyjść z pomieszczenia mając złe przeczucia wobec obcego.

Elijah Flick-Geibel ruszył za nimi i tam zaatakował. Na miejsce natychmiast została wezwana policja. Chłopak przyznał się do winy i wyjaśnił przyczynę swojego skandalicznego zachowania. Poinformował funkcjonariuszy, że usłyszał głos, który kazał mu uderzyć chłopca, co miało mu zapewnić miejsce w niebie.

Policja/Youtube @Polska Policja
Policja/Youtube @Polska Policja
Policja/Youtube @Polska Policja

19-latek miał usłyszeć zarzuty napaści na dziecko i zakłócenia porządku. Z informacji przekazanych przez "New York Post" wynika, że chłopak nie został aresztowany.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zaintetresować: Doktor Paweł Grzesiowski podzielił się pesymistycznymi przewidywaniami. "Będziemy chorować w nieskończoność"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Takiego Kamila Durczoka nie znaliśmy. Przyjaciel ujawnił, jaki naprawdę był dziennikarz. Dla wielu to będzie spore zaskoczenie

O tym się mówi:Niezbyt dobre informacje dla seniorów. Przyszłoroczna trzynasta emerytura może być niższa. Z jakiego powodu

Z życia gwiazd: Justyna Żyła pokazała się w jesiennej stylizacji. Nie wszyscy internauci byli zachwyceni. O co poszło