Jak podaje portal "Lelum", w ostatnią sobotę (20 listopada) fani programu "Mam talent", mieli okazję zobaczyć półfinał. Lista artystów, którzy dostali szansę na finał jest szeroko komentowana w sieci. Największą falę krytyki wywołały decyzje Agnieszki Chylińskiej.

Kontrowersje po ogłoszeniu finalistów

W ostatniej odsłonie półfinałowych zmagań, widzowie mieli okazję zobaczyć kolejną 10 artystów. W pierwszej trójce znaleźli się FPYTKE, Baila Stars oraz Duo Eyal & Julia. Widzowie swoimi głosami zdecydowali, że pierwsze miejsce zajął duet wymieniony tu, jako ostatni. O tym, kto zajmie drugie miejsce zdecydowały głosy jury.

Agnieszka Chylińska/ YouTube @TVN Talent Show
Agnieszka Chylińska/ YouTube @TVN Talent Show
Agnieszka Chylińska/ YouTube @TVN Talent Show

Na formację Baila Stars swoje głosy oddali Jan Kliment oraz właśnie Agniszka Chylińska. Małgorzata Foremniak swój głos przekazała duetowi FPYTKE. Co nie spodobało się fanom "Mam talent"? Okazuje się, że nie przypadło im do gustu uzasadninie decyzji przez byłą wokalistkę O.N.A.

Jak wskazywała piosenkarka, nie mogłaby podjąć innej decyzji, bo "nie wybaczyłyby jej tego córki". Na oficjalnym profilu talent show w mediach społecznościowych zaroiło się od komentarzy oburzonych widzów. Wielu internautów zarzucało Chylińskiej kierowanie się sentymentem, wskazując, że może pora na wymianę składu jurorskiego.

Dla wielu internautów miejsce w finale należało się duetowi FPYTKE. "Byli fenomenalni" - bronili zespołu fani. "Szkoda, że Agnieszka pokierowała się „córkami” -to było niefajne! Skrzywdziła chłopaków!" - napisał jeden z komentujących.

A wy, co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Jeden z urzędników ujawnił wysokość rachunku za prąd. Mężczyzna obawia się okresu świątecznego. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Donald Tusk ukarany przez policję za nadmierną prędkość. Jest nagranie z zatrzymania polityka

O tym się mówi: Zapadł wyrok w sprawie odejścia 35-letniej pacjentki. Na ławie oskarżonych siedziała pielęgniarka

Z życia gwiazd: Agnieszka Woźniak-Starak ma wartą fortunę furę. Podjechała nią pod pracę. Stylizacja dziennikarki jeszcze lepsza