Jak przypomina portal "Interia", Tatiana Borsch jest astrolożką, która trafnie wskazała, że światu przyjdzie mierzyć się z pandemią. Teraz postanowiła zdradzić, czego możemy się spodziewać w nadchodzącym wielkimi krokami 2022 roku. Niestety jej słowa nie napawają optymizmem.

By poznać przyszłość

Od tysięcy lat ludzie starają się zajrzeć w przyszłość i odkryć, co ona przyniesie. W Polsce ogromną popularnością cieszą się przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego. Na świecie nie brakuje zwolenników Nostradamusa i jego przepowiedni. Na popularności zyskują również inni jasnowidze i astrolodzy.

Jedną z takich osób jest Tatiana Borsch. Zainteresowanie jej przewidywaniami znacząco wzrosło po tym, jak Rosjanka przepowiedziała w 2019 roku wybuch epidemii koronawirusa, a także kryzysu gospodarczego. To przyniosło jej rozgłos nie tylko w jej kraju, ale także poza jego granicami. Astrolożka zdradziła, co czeka nas w nadchodzącym roku. Czy mamy powody do obaw?

znaki zodiaku, screen Youtube
znaki zodiaku, screen Youtube
znaki zodiaku, screen Youtube

Przewidywania Tatiany Borsch

Z zapowiedzi Tatiany Borsch wynika, że w pierwszej połowie roku czeka nas czas względnego spokoju. Jej zdaniem epidemia koronawirusa da nam od siebie odpocząć - niestety nie na długo. Astrolożka przewiduje pojawienie się nowej mutacji wirusa, która znów sprawi ludzkości sporo problemu.

Niestety na spokój nie będziemy mogli liczyć także jeśli idzie o gospodarkę. Szczególnie ciężko doświadczone zostaną biedniejsze kraje, które nie będą sobie w stanie poradzić z kryzysem.

Jakby tego było mało, ludzkości przyjdzie się mierzyć z katastrofami naturalnymi, takimi jak trzęsienia ziemii i wybuchy wulkanów, a także tymi będącymi konsekwencją zmian klimatycznych. To nie koniec. Astrolożka w dość enigmatyczny sposób poradziła, aby zabezpieczyć swój dobytek. Jeśli tego nie zrobimy, już wiosną tego roku możemy stracić wszystko.

Wulkan Kilauea na Hawajach YouTube
Wulkan Kilauea na Hawajach YouTube
Wulkan Kilauea na Hawajach YouTube

Co sądzici o przewidywaniach astrolożki?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski zdradził, jakie będzie nadchodzące Boże Narodzenie. Czy mamy powody do obaw

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pracujący w tym zawodzie mogą przejść na emeryturę wcześniej. Jakie warunki należy spełnić, żeby móc skorzystać z takiej możliwości

O tym się mówi: Nie milkną echa wpisu Barbary Kurdej-Szatan. Eksperci zdradzili, czy aktorka ma jeszcze szansę wrócić na szczyt