Jak przypomina portal "Pomponik", Jacek Szawioła zyskał popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Wcześniej był jednym z bardziej wziętych fryzjerów. Okazuje się, że jedną z osób, które korzystały z jego usług był obecny prezydnt Andrzej Duda. Szawioła miał również czesać Agatę Kornhauser-Duda. Co myśli o swoich dawnych klientach?

Czesał wiele gwiazd i wielu polityków

Jacek Szawioła należał do grona lubianych przez gwiazdy i polityków stylistów fryzur. W jego salonie regularnie pojawiały się osoby goszczące na pierwszych stronach gazet. Znany był z tego, że nigdy nie ukrywał tego, co sądzi o fryzurach niezależnie czy przyszedł do niego zwykły Kowalski, czy jakiś celebryta.

Od momentu, kiedy możemy go oglądać w "Gogglebox. Przed telewizorem", przestał zajmować się fryzjerstwem. " Największą korzyścią, jaką ja mam z programu, jest to, że wreszcie nie muszę gmerać ludziom we łbach, że mogłem to odpuścić" - zdradził w jednym z wywiadów.

Zdaniem Szawioły wśród polityków Prawa i Sprawiedliwości styliści mieliby największe pole do popisu. Jego zdaniem to właśnie przedstawiciele tej partii wychodzą z założenia, że jeśli zostali wybrani właśnie tacy, to tak jest ok.

Jako wyjątek od tej reguły, Szawioła wymienił Andrzeja Dudę, o którego fryzurę dbał w czasie, kiedy Duda po raz pierwszy ubiegał się o urząd prezydenta. Jacek Szawioła przyznał, że choć nie zgadza się z poglądami politycznymi pary prezydenckiej, prywatnie ocenia ich bardzo pozytywnie. "Prywatnie są fajnymi ludźmi" - stwierdził gwiazdor TTV.

Andrzej Duda/Youtube @Andrzej Duda
Andrzej Duda/Youtube @Andrzej Duda
Andrzej Duda/Youtube @Andrzej Duda

Zaskoczyła was opinia Jacka Szawioły na temat pary prezydenckiej?

To też może cię zainteresować: Dodatkowe wsparcie dla rodziców. Można otrzymać nawet 630 zł na dziecko. Komu będą one przysługiwały

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Monika Richardson ostatecznie wyrzuciła z życia ślady po Zbigniewie Zamachowskim. Jak przekonała urząd

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Jarosława Gowina. Wiadomo, co dolega politykowi