Jak wskazuje portal "Super Express", jeśli szukać pierwszej damy, która wzbudza największe emocje, z cała pewnością jest nią Agata Kornhauser-Duda. Jej sposób sprawowania funkcji nie wszystkim się podoba. O żonie Andrzeja Dudy mówią wszyscy, także znani i lubiani. Ostatnio Paulina Młynarska zdecydowała się nie tylko pokazać stare zdjęcie Agaty Kornhauser-Dudy, ale także powiedzieć kilka słów na temat prezydenckiej małżonki.

Agata Kornhauser-Duda na ustach wszystkich

Agata Kornhauser-Duda konsekwentnie milczy i nie komentuje publicznie palących kwestii społecznych. Zawiodły się na niej Polki w sprawie aborcji oraz nauczyciele, którzy walczyli o podniesienie swoich zarobków. Pierwsza dama nie zdecydowała się również zabrać głosu w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Zabrakło jej również w czasie akcji "Matki na granicy".

Agata Kornhauser-Duda/YouTube @Świat pod palcami
Agata Kornhauser-Duda/YouTube @Świat pod palcami
Agata Kornhauser-Duda/YouTube @Świat pod palcami

Wypomniała jej to Paulina Młynarska, która w sieci postanowiła nie tylko zamieścić starą fotografię Agaty Dudy, ale także pokusiła się o kilka słów komentarza. Na zdjęciu widzimy obecną pierwszą damę, która stoi u podstawy schodów, a za nią stoją panie reprezentujące różne służby mundurowe.

"Stare. Ja tylko podaję dalej, bo mocne, jakie mocne! Królowa i robotnice. Zadziwiająca, baśniowa symbolika. Materiał do pogłębionej refleksji antropologicznej i psychoanalitycznej"- napisała dziennikarka.

Młynarska dokładnie wyliczyła wszelkie różnice występujące pomiędzy kobietami na zdjęciu. Dostrzega jaskrawą opozycję pomiędzy kobietami, które każdego dnia ryzykują swoje życie i służą innym, a "ubraną w baśniowy" strój pierwszą damą, która milczy. Pyta również, czy pierwsza dama próbuje się tu postawić w roli liderki?

Co sądzicie o fotografii i komentarzu Pauliny Młynarskiej?

To też może cię zainteresować: Teściowa Kasi Tusk skomentowała drogowy incydent z Donaldem Tuskiem. Jej słowa mogą być sporym zaskoczeniem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Grochola w szczerym wyznaniu o poprzednim związku. "Nie widziałam żadnych znaków ostrzegawczych"

O tym się mówi: Barbara Kurdej-Szatan wróciła do aktywności. Reakcja fanów mogła być dla niej sporym zaskoczeniem