Jak przypomina portal "Lelum", fani Piotra Gąsowskiego wstrzymali oddech, kiedy aktor trafił do szpitala. W mediach społecznościowych zamieścił poruszający wpis, w którym przyznał, że choć przyjął szczepionkę przeciw Covid-19, choroba go nie ominęła. Zaznaczył jednak, że zakażenie przechodzi znacznie łagodnij niż inni pacjenci. Wiadomo, jaki jest teraz stan aktora.

Trudne chwile Piotra Gąsowskiego

Po tym, jak Piotr Gąsowski trafił do szpitala, o stanie jego zdrowia opowiedziała jego była żona, Hanna Śleszyńska. Zdradziła, że aktor zdecydował się wezwać pogotowie, kiedy doszło u niego do dużego spadku ciśnienia krwi, któremu towarzyszyły zawroty głowy. Nasilić miały się również objawy towarzyszące zakażeniu koronawirusem. Śleszyńska dodała, że medycy zabrali Gąsowskiego do szpitala, "by mieć go pod kontrolą".

Sam Piotr Gąsowski nie ukrywa, że pobyt w szpitalu nie był dla niego łatwy. Co ciekawe, największy wpływ na to miał fakt, że musiał się zmierzyć z ogromną falą hejtu, która wylała się na niego, kiedy zdradził, że choruje na Covid-19. Czytał komentarze osób mówiących o tym, że pandemia to wymysł, a on dał się przekupić. Życzono mu nawet śmierci.

Piotr Gąsowski trafił do szpitala/Instagram @piotr.gasowski.official
Piotr Gąsowski trafił do szpitala/Instagram @piotr.gasowski.official
Piotr Gąsowski trafił do szpitala/Instagram @piotr.gasowski.official

Jak czuje się teraz Piotr Gąsowski?

Piotrowi Gąsowskiemu udało się przezwyciężyć chorobę. Teraz powoli wraca do pełni sił, choć jeszcze nie może występować w scenie. Na Instagramie pogratulował kolegom z obsady "Pięknej Lucyndy" wystawianej w Tatrze 6 dobrego występu i podziekował zastępującemu go Jarkowi Gajewskiemu.

"Wyszedłem właśnie ze szpitala i dochodzę do zdrowia, a takie filmiki powodują, że wrócę szybciej niż później" - napisał Piotr Gąsowski, co bardzo ucieszyło wszystkich jego fanów.

Piotrowi Gąsowskiemu życzymy szybkiego powrotu do pełni sił i zdrowia.

To też może cię zainteresować: Katarzyna Grochola w szczerym wyznaniu o poprzednim związku. "Nie widziałam żadnych znaków ostrzegawczych"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Światło dzienne ujrzało stare zdjęcie Agaty Kornhauser-Dudy. Pierwszej damy to raczej nie ucieszy

O tym się mówi: Zamek Windsor przywitał już świąteczne dekoracje. Jak wygląda choinka u Elżbiety II