Media rozpisują się na temat 40-letniego syna Majki Jeżowskiej. Zachwyceni tabloidowi twórcy twierdzą, że Majka Jeżowska jest wiecznie młoda, więc trudno jest uwierzyć w to, że ma 40-letniego już syna.

Syn Majki Jeżowskiej ma 40 lat

Piosenkarka Majka Jeżowska do niedawna kojarzona była głównie z niezapomnianymi piosenkami dla dzieci, które szybko stały się hitami wpadającymi w ucho na długo. Jej piosenki nucili wszyscy, a fantazyjne stroje sceniczne Majki Jeżowskiej do dziś pamiętają jej dorośli już wielbiciele.

Aktualnie wokalistka może się kojarzyć głównie ze spekulacjami, jakoby miała się ku sobie z Nergalem, czego miały dowodzić ich wspólne zdjęcia umieszczone w sieci.

Ponadto celebrytka kojarzona jest teraz z urodzinową imprezę u Andrzeja "Piaska" Piasecznego, na której to całe ówczesne towarzystwo obecne na imprezie mocno podkreślało swoje polityczne poglądy i to, czego życzą partii rządzącej i osobom ubogim. Jak podają media, Majka Jeżowska wygląda jakby się nie starzała, co mocno gryzie się z wizerunkiem jej szpakowatego, 40 letniego syna.

O tym się mówi: Polityków partii rządzącej czeka impreza. Tadeusz Rydzyk zaprasza pomimo niebezpiecznej pandemii. Jak to możliwe

Zerknij: Edyta Pazura opublikowała urocze zdjęcie z córką. Dziewczyny wspólnie świętują Andrzejki. Co przygotowała żona znanego aktora

Nie przegap: Mroczna wizja Krzysztofa Jackowskiego na 2022 rok. "Będzie się coś działo ze złotówką"