Jak przypomina portal "Super Express", ostatnie tygodnie nie należały do szczególnie łatwych w życiu Barbary Kurdej-Szatan. Po swoim bardzo emocjonalnym wpisie dotyczącym Straży Granicznej, straciła pracę w TVP i zniknie z "M jak miłość". Wielu fanów obawiało się, że aktorka zniknie z ekranów na dobre. Obawy te były jednak przedwczesne.

Koniec i początek

Po tym, jak Barbara Kurdej-Szatan nie przebierając w słowach skomentowała to, co dzieje się na granicy polsko-białoruskiej, sam prezes TVP oznajmił, że w stacji nie ma już dla aktorki miejsca. Lubiana aktorka z dnia na dzień straciła pracę w "M jak miłość". Potem zaczęto spekulować, że straci również angaż w reklamach jednej z sieci. Wiadomo, że o to ostatnie aktorka nie musi się obawiać. Co jednak z grą?

Okazuje się, że i w tym przypadku do aktorki uśmiechnęło się szczęście. Okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan wspólnie z mężem wystąpią w musicalu Polsatu "Świat pełen niespodzianek". Premiera ma się pojawić już niebawem, bo w drugiej połowie grudnia. To nie koniec dobrych wieści dla fanów Basi.

Aktorka weźmie również udział w świątecznym wydaniu programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wygląda więc na to, że zawodowa przyszłość Barbary Kurdej-Szatan nie maluje się w tak czarnych barwach, jak jeszcze niedawno można się było tego spodziewać.

Barbara Kurdej-Szatan/źródło: YouTube/tvnpl
Barbara Kurdej-Szatan/źródło: YouTube/tvnpl
Barbara Kurdej-Szatan/źródło: YouTube/tvnpl

Cieszycie się z tego, że Barbara Kurdej-Szatan nie zniknie z telewizji?

To też może cię zainteresować: Spora afera związana z dziećmi Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. "Zostawiłam w drzwiach klapek, żeby się nie zatrzasnęły"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Minister zdrowia zabrał głos w sprawie nowego wariantu koronawirusa. Czy Omikron przyczyni się do wprowadzenia nowych obostrzeń

O tym się mówi: Donald Tusk zdecydował się na odważne słowa pod adresem TVP. "Ja naprawdę dużo w życiu widziałem, ale czegoś takiego jeszcze nie"

Z życia gwiazd: Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała, jak wyglądają relacje w jej rodzinie. Czy starsi synowie są karani za złe uczynki