Jak przpomina portal "Jastrząb Post", Michał Szpak obchodził niedawno swoje 31. urodziny. Postanowił je uczcić romantycznym prezentem dla samego siebie. Wszystkim podzielił się w mediach społecznościowych.

Michał Szpak ma spore grono fanów

Michał Szpak z całą pewnością należy do kolorowych ptaków polskiej sceny muzycznej. Wyrazisty sceniczny image zapewnił mu rozpoznawalność. Michał nosi długie włosy, maluje paznokcie i nosi odważne stylizacje. Artysta nie ukrywa również swoich poglądów czy choćby poparcia dla mniejszości seksulanych.

Muzyk niedawno, 26 listopada obchodził swoje 31. urodziny. Z tej okazji postanowił zafundować sobie prezent w postaci wycieczki do Paryża. W mediach społecznościowych pochwalił się kilkoma zdjęciami z jednego z najromantyczniejszych miast na świecie. Wiele wskazuje na to, że Michał Szpak nie wybrał się na wycieczkę sam.

Nie wiadomo jednak, kto towarzyszył mu w trakcie pobytu w stolicy Francji. Być może Michał zabrał tam kogoś, z kim zaczął budować przyszłość. Miejmy nadzieję, że już niebawem będziemy mieli okazje się o tym przekonać.

Co jest dowodem na obecność kogoś jeszcze u boku wokalisty? Przepiękne zdjęcia zamieszczane w mediach społecznościowych Szpaka. Możemy na nich zobaczyć artystę w ciekawej styliazacji - Michał Szpak miał na sobie długi, niebieski płaszcz, marynarkę, a także szal, który nonszalancko zarzucił do tyłu.

Michał Szpak w Paryżu/Instagram @Michał Szpak
Michał Szpak w Paryżu/Instagram @Michał Szpak
Michał Szpak w Paryżu/Instagram @Michał Szpak

Jak myślicie, kogo Michał Szpak zabrał ze sobą do europejskiej stolicy miłości?

To też może cię zainteresować: Andrzej Piaseczny postanowił skomentować słowa Barbary Kurdej-Szatan. Jego ocena dla wielu osób będzie sporym zaskoczeniem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz Komenda może już odetchnąć z ulgą. Zapadł prawomocny wyrok dla oskarżonych w sprawie miłoszyckiej

O tym się mówi w Polsce: Zaskakujące sceny w jednej z polskich aptek. Takiej reakcji klienta nikt się nie spodziewał. Co się stało

O tym się mówi na świecie: Lionel Messi podjął ważną decyzję. Odda swoją siódmą Złotą Piłkę. Kto ją otrzyma