Jak przypomina portal "Plotek", wiele mówi się o tym, że Sylwia Grzeszczak po raz pierwszy i ostatni pojawiła się w fotelu trenera programu "The Voice of Poland". Zdaniem części osób, piosenkarka nie sprawdziła się w tej roli. Głos w sprawie postanowiła zabrać była podopieczna wokalistki. Co powiedziała na temat współpracy z Syliwą Grzeszczak?

Jaką trenerką jest Sylwia Grzeszczak

Program "The Voice of Poland" cieszy się sporą sympatią widzów, o czym wymownie świadczy fakt, że doczekał się on 12 edycji. W ostatnim sezonie w roli trenerki zadebiutowała Sylwia Grzeszczak. Niestety nie obyło się bez kontrowersji. Widzowie wielokrotnie krytykowali wybory piosenkarki i komentowali, że niezbyt dobrze poradziła sobie w roli jurorki muzycznego show.

Jedn z podopiecznych Sylwii Grzeszczak postanowiła uchylić kulisy współpracy z piosenkarką. Przyznała, że wokalistka bardzo angażowała się w swoją rolę i starała się pomóc swojej drużynie. Jej zaangażownie było tak duże, że zdarzało jej się dzwonić do uczestników w środku nocy.

Taką właśnie informację w mediach społecznościowych przekazała podopieczna Sylwii Grzeszczak, Julia Stolpe. Dziewczyna co prawda odpadła w półfinale, ale podziękowała swojej opiekunce za ogromne zaangażowanie i wszystkie cenne rady, jakie od niej dostała.

"Dziękuję za cudowny, zwariowany czas. Za wiarę we mnie, za telefony po pierwszej w nocy z hasłem "możesz mi teraz pośpiewać?". Będzie mi tego brakować" - napisała Stolpe, przyznając, że cieszy się iż mogła być częścią drużyny Sylwii Grzeszczak.

A wy, jak oceniacie Sylwię Grzeszczak w roli trenerki? Macie nadzieję, że pojawi się w kolejnej edycji?

To też może cię zainteresować: Dominika Gwint ruszyła ze świątecznymi przygotowaniami. Pewne zdjęcie zainteresowało fanów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Andrzej Duda pogrążony w żałobie. Prezydent składa kondolencje. Bardzo smutne wieści

O tym się mówi: Seniorzy mają ogromne powody do zadowolenia. Już w marcu emerytów czeka rekordowo wysoka waloryzacja. Prognozy nie pozostawiają co do tego złudzeń