Jak przypomina portal "Super Express", Anna Dymna dała sie poznać jako osoba, która stra się walczyć do końca. Znana jest nie tylko ze swojego talentu aktorskiego, ale także z działalności charytatywnej i społecznej. Przez lata udało jej się zrobić wiele dobrego. Jej ogromnym marzeniem było otwarcie domu spokojnej starości dla osób dotkniętych zespołem Downa. Teraz zdruzgotana aktorka przyznała, że nie ma już siły.

Anna Dymna zdobyła się na szczere wyznanie

Nie jest tajemnicą, że aktork od lat dzierżawi ziemię w Lubiatowie. Udało jej się tam otworzyć ośrodek dla osób z niepełnosprawnościami. Prowadzone są w nim zającia, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Anna Dymna ze swoimi podopiecznymi spędza bardzo wiele czasu, co pozwoliło jej poznać ich potrzeby. Wiele dały jej również rozmowy z rodzicami osób niepełnosprawnych.

To właśnie te rozmowy przyczyniły się do pomysłu otwarcia domu spokojnej starości dla osób z zespołem Downa. Przyznała, że wielu rodziców pytało ją, co stanie się z ich dziećmi, kiedy ich zabraknie. Anna Dymna w rozmowie z "Na Żywo" wyrażała nadzieję, że uda jej się kiedyś odpowiedzieć na to pytanie, tworząc pierwszy dom spokojnej starości dla osób z zespołem Downa.

Anna Dymna/YouTube @Kultowe Rozmowy
Anna Dymna/YouTube @Kultowe Rozmowy
Anna Dymna/YouTube @Kultowe Rozmowy

Anna Dymna przyznaje, że brakuje jej już sił

Niestety aktorce przyszło się mierzyć z poważnymi problemami. Jak przyznała, brakuje jej już sił. Niebawem skończy się jej dzierżawa ziemi w Lubiatowie. "Nie wybuduję domu starości dla ludzi z zespołem Downa. Nie mam siły o to walczyć" - przyznała wyraźnie przybit Anna Dymna.

Pierwsze problemy z dzierżawą pojawiły się już przed kilkoma laty i miały związek z planami wybudowania tam elektrowni atomowej. Zapowiedzi te wywołały wstrzymanie wszelkich inwestycji na tym terenie.

Anna Dymna / YouTube: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
Anna Dymna / YouTube: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
Anna Dymna / YouTube: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

Choć Anna Dymna nie ukrywa, że choć jest jej coraz trudniej o to wszystko walczyć, nie zamierza się tak łatwo poddać.

Mamy nadzieję, że sprawy uda się rozwiązać pomyślnie dla aktorki i prowdzonej przez nią działalności. Też na to liczycie?

To też może cię zainteresować: Uczestniczka "The Voice of Poland" zdradziła, jaką trenerką jest Sylwia Grzeszczak. Czy gwiazda będzie zadowolona z tych słów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dominika Gwint ruszyła ze świątecznymi przygotowaniami. Pewne zdjęcie zainteresowało fanów

O tym się mówi: Edzia z "Królowych życia" budzi mieszane uczucia. Wielu mocno krytykuje celebrytkę. O co poszło