Jak podaje portal "Super Express", Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski uchodzili do tej pory za zgodne małżeństwo, które nie tylko żyło ze sobą na co dzień w domu, ale także razem pracowało. Niestety to wszystko przejdzie już niebawem do historii. Jurksztowicz zdecydowała się złożyć pozew o rozwód, obarczając winą za rozpad małżeństwa Dębskiego.

Historia miłości

Uczucie pomiędzy Anną Jurksztowicz a Krzesimierm Dębskim zrodziło się w połowie lat 80. ubiegłego wieku. Wówczas kompozytor stworzył dla piosenkarki utwór "Diamentowy kolczyk", który zapewnił jej rozpoznawalność. Szybko ich zawodowy związek przerodził się w coś więcej. Para zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu. Doczekali się narodzin dwójki dzieci.

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski/YouTube @TVN Talent Show
Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski/YouTube @TVN Talent Show
Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski/YouTube @TVN Talent Show

Dość szybko okazało się, że Krzesimir Dębski ma spory problem z dotrzymywaniem wierności żonie. Przez lata wdawał się w romanse, które stawały się przyczyną poważnych kryzysów w ich związku. Jednym z poważniejszych był ten, kiedy na jaw wyszło, że Dębski zdradził żonę z kontrabasistką Małgorzatą, z którą doczekał się dziecka. Potem nawiązał romans z Agnieszką, która była właścicielką agencji koncertowej.

Anna Jurksztowicz długo wybaczała mężowi skoki w bok. Robił to najpierw dla dobra dzieci, później z powodu ich wspólnych interesów. Niestety cierpliwość Anny Jurksztowicz w końcu się wyczerpała. Czara goryczy wreszcie się przelała. Piosenkarka zdecydowała się wnieść pozew o rozwód. Znajoma pary przyznała, że nie będzie problemu udowodnienie, że rozpad związku nastąpił z winy Dębskiego. Tym bardziej, że ma nieślubne dziecko.

Problemem mogą okazać się kwestie związane z podziałem majątku. To one mogą sprawić, że sprawa będzie się ciągnęła. Piosenkarka potwierdziła fakt złożenia pozwu w rozmowie z portalem "Plejada".

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski/YouTube @Dami Wałbrzych
Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski/YouTube @Dami Wałbrzych
Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski/YouTube @Dami Wałbrzych

Myślicie, że i w tym przypadku dojdzie do publicznego prania brudów, jak miało to choćby miejsce w przypadku rozwodu Maryli Rodowicz?

To też może cię zainteresować: Dominika Gwint ruszyła ze świątecznymi przygotowaniami. Pewne zdjęcie zainteresowało fanów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Uczestniczka "The Voice of Poland" zdradziła, jaką trenerką jest Sylwia Grzeszczak. Czy gwiazda będzie zadowolona z tych słów

O tym się mówi: Alec Baldwin w pierwszym wywiadzie po ponurych wydarzeniach na planie filmowym. "Nie pociągnąłem za spust"