Huczne 30 urodziny Radia Maryja wciąż nie schodzą z nagłówków tablicowych. Jak podaje "Super Express", jubileusz 30-lecia działalności rozgłośni Radio Maryja świętowane było z przytupem, o czym mogą świadczyć prasowe doniesienia na temat atrakcji, jakie Tadeusz Rydzyk postanowił zapewnić najważniejszym gościem i pielgrzymom.

Impreza jakich mało! Niepotrzebnie się wielu martwiło, że obostrzenia przeszkodzą w obchodach

Okazuje się bowiem, że toruńska hala sportowa kryła w sobie w dniu obchodów 30-lecia działalności Radia Maryja prawdziwy lunapark dla przybyłych tam pielgrzymów. Nie ulega wątpliwości, całkowicie darmowy posiłek zaoferowany przez Tadeusza Rydzyka mógł skusić wielu ludzi.

Jednak Tadeusz Rydzyk przygotował mnie tylko kwaśnicę zupę gulaszową i bigos, ale także starał się o zorganizowanie specjalnego straganu, na którym Wieluń mogli się zaopatrzyć we wszelkiego rodzaju produkcje oferowane przez Tadeusza Rydzyka.

Na zdjęciach wykonanych przez fotoreporterów, widać stragany pełne różnych książek, a także świątecznych akcesoriów i bibelotów, które oferował Tadeusz Rynek do kupienia bliskim w ramach prezentów świątecznych Krótka trzeba przyznać, że dyrektor rozgłośni Radia Maryja wciąż jest niezwykle przedsiębiorczy i pomysłowy.

O tym się mówi: Meghan i Harry mają poważny problem. Mogą stracić miliony przez niedotrzymanie ważnej umowy

Zerknij tutaj: Inspekcja Handlowa skontrolowała wiele modeli zabawek. Nie wszystkie nadają się do użytku

Nie przegap tego: Przełomowa zmiana w Kościele. Kobiety będą mogły podawać komunię. Jakie jeszcze mają prawa