Jak podaje portal "Pomponik", widzowie programu "Pytanie na śniadanie" po raz kolejny mieli okazję zobaczyć wyjątkowe sceny. Zbyszek Zamróz zaskoczył nie tylko prowadzących, ale także widzów i swoją ukochaną Anię Król. Co się wydarzyło?

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" nie kryli zaskoczenia

Do niezwykłych wydarzeń doszło w trakcie "Pytanie na śniadanie". W programie prowadzonym przez Izę Krzan i Tomasza Wolnego, gościli uczestnicy 3 sezonu kultowego już programu "Sanatorium miłości" - Anna Król i Zbigniew Zamróz. Gospodarze zapytali Anię i Zbyszka o to, jakie są ich plany na przyszłość. Nie spodziewali się, że sprawy przybiorą taki obrót.

Zamiast odpowiedzi, Zbyszek wstał z kanapy, by uklęknąć przed ukochaną i z pierścionkiem w dłoni poprosić ukochaną o rękę! Choć Ania ze wzruszenia z trudem wydobyła z siebie głos, przyjęła oświadczyny ukochanego. Zaskoczenia nie kryli również prowadzący prannego programu TVP.

Anna, Zbyszek, Edward i Hanna /Facebook
Anna, Zbyszek, Edward i Hanna /Facebook
Anna, Zbyszek, Edward i Hanna /Facebook

W rozmowie z portalem "Pomponik", Anna Król z radością potwierdziła, że jest teraz narzeczoną swojego ukochanego Zbysia. Dodała, że choć jej partner już nie raz udowodnił, że potrafi zaskoczyć, czegoś podobnego się nie spodziewała. " Nie zdradził się wcześniej z niczym, dlatego tak zmieszałam się na wizji" - przyznała.

Tak zaczęła się ich historia

Anna Król i Zbyszek Zamróz poznali się blisko dwa lata temu na planie trzeciego sezonu "Sanatorium miłości", która kręcona była w Polanicy Zdroju. Nie jest tajemnicą, że Anna praktycznie od razu wpadła w oko Zbyszkowi. To właśnie ją zaprosił na pierwszą randkę, choć oprócz niej było na turnusie pięć innych pań.

Niestety nie obyło się bez komplikacji. Janina, koleżanka Ani z pokoju, postanowiła odbić jej Zbyszka. I choć Ania i Zbyszek opuścili program nie jako para, to szybko okazało się, że o sobie nie zapomnieli. Zaczęli się spotykać, poznawać i zakochiwać w sobie. Teraz wystarczy poczekać na ślub.

Zaskoczyły was te zaręczyny?

To też może cię zainteresować: W finale „The Voice of Poland” pojawił się wyjątkowy gość. Muzyk jest synem znanego tenora. O kim mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz Stockinger nie ma dobrych wieści. Aktor musi się zmierzyć z dużym problemem. O co chodzi

O tym się mówi: Dobre wieści dla seniorów. Już od stycznia ich świadczenia będą wyższe. Ile zyskają emeryci