Jak przypomina portal "Pomponik", za nami finał kolejnego, ósmego już sezonu programu "Rolnik szuka żony". Widzowie mieli okazję przekonać się, jak potoczyły się losy bohaterów tej edycji. Elżbieta nie ukrywała swojego rozżalenia. Postanowiła wyjawić całą prawdę na temat Marka. Tego nikt się nie spodziewał.

Koniec ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony"

Widzowie ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" nie mogli narzekać na brak emocji. Nie obyło sie bez zaskakujących decyzji i tych, budzących kontrowersje. Jedną z bohaterek ostatniej edycji była Elżbieta Czabator. Kobieta nie ukrywała, że zdecydował się na udział w hicie TVP, aby znaleźć miłość do końca życia.

Jak przyznała, nie miała do tej pory szczęścia w związkach. Często niszczył je alkohol, od którego nie stronili niestety jej wybrankowie. Tym razem miała nadzieję, że trafi na bardziej odpowiedniego mężczyznę, przy którym będzie mogła cieszyć się miłością i liczyć na jego wsparcie w pracy w gospodarstwie.

Zresztą od początku zarzucano Elżbiecie, że nie szuka męża, tylko pracownika do swojego gospodarstwa. Rolniczka stanowczo temu zaprzeczała, wyjaśniając, że ona sama jest bardzo aktywna w gospodarstwie i nie wyobraża sobie, żeby jej partner też nie był. Ostatecznie jej wybór padł na Marka.

Jaki okazał się Marek?

Internauci szybko zauważyli, że Marek brał kilka lat temu udział w "Kuchennych rewolucjach". Wszystkich zaskoczyło to, że w czasie rewizyty, mężczyzna nie zaprosił Elżbiety do siebie, ale do domu przyjaciół. W przedostatnim odcinku Elżbieta zaproponowała Markowi, żeby się do niej wprowadził.

W trakcie finału dowiedzieliśmy się jednak, że związek Eli i Marka to już przeszłość. Elżbieta była niechętna w zdradzaniu powodów rozstania. Przyznała jedynie, że jest wiele powodów, które miały na to wpływ.

Potem wyszło na jaw, że Marek po zniknięciu kamer zmienił się nie do poznania. Elżbieta wyjawiła, że mężczyźnie nie zależało na znalezieniu miłości, ale lokum. Przyznała również, że po kilku tygodniach znajomości, czuła się jak w małżeństwie z 30-letnim stażem.

Zaskoczyła was zmiana w Marku?

To też może cię zainteresować: Meghan Markle wciąż budzi kontrowersje w pałacu. Czy Harry prosił Williama i Kate o pomoc

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ceny rosną w zastraszającym tempie. Czy będziemy musieli zrezygnować z zakupu świątecznego karpia

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na temat zdrowia Moniki Miller. Wnuczka byłego premiera trafiła do szpitala. Leszek Miller zdradził, w jakim jest stanie