Jak podaje portal "O2", w sieci można było zobaczyć zdjęcia z wizyty pary prezydenckiej w Katarze. Agata Kornhauser-Duda wzięła między innymi udział w festiwalu z okazji Dni Kataru, z czego można było zobaczyć fotorelację. Podpis pod jednym zdjęć rozbawił internautów.

Wizyta pary prezydenckiej w Katarze

W sobotę odbyła się wizyta pary prezydenckiej w Katarze. W harmonogramie wizyty znalazła się między innymi spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z emirem Kataru oraz premierem kraju. Wizytę polskiej pary prezydenckiej relacjonowana była między innymi przez serwis informacyjny Qatar Day. Nie obyło się niestety bez wpadki.

Agencja zamieściła zdjęcie, na którym widzimy pierwszą damę w towarzystwie prof. Khalida bin Ibrahima Al Sulaitiego. Podpis rozbawił polskich internautów. "Pierwsza Dama Rzeczypospolitej Polskiej Pani Agata Kornhauser-Doda" - podpisano fotografię, na której widać żonę prezydenta Andrzeja Dudy.

Doda komentuje pomyłkę w nazwisku pierwszej damy

Post został zamieszczony w sobotę, ale do tej pory zabawna literówka nie została poprawiona. Literówka rozbawiła naszych rodaków, bo zapewne Katarczycy nie zdają sobie sprawy, że błąd nawiązuje do jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej - Doroty Rabczewskiej znanej właśnie jako Doda.

Sama Doda nie pozostała wobec tej wpadki obojętna i skomentowała ją w mediach społecznościowych. Do zdjęcia z błędem dodała gif wymownie świadczący o tym, że literówka bardzo ją rozbawiła.

Doda komentuje literówkę/Instagram @dodaqueen
Doda komentuje literówkę/Instagram @dodaqueen
Doda komentuje literówkę/Instagram @dodaqueen

A wy, co sądzicie o tym błędzie? Was też literówka rozbawiła?

To też może cię zainteresować: Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie tarczy antyinflacyjnej. Już niebawem ceny za energię, gaz i paliwo pójdą w dół

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niezwykłe chwile miały miejsce w "Pytaniu na śniadanie". Prowadzący nie wierzyli własnym oczom. Fani "Sanatorium miłości" nie kryją radości

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na temat zdrowia Moniki Miller. Wnuczka byłego premiera trafiła do szpitala. Leszek Miller zdradził, w jakim jest stanie