Jak podaje portal "Wirtualna Polska", o rodzinie Martyniuków w mediach mówi się dość dużo. Pojawia się wiele doniesień nie tylko na temat syna króla disco polo - Daniela Martyniuka, ale także na temat żony muzyka, Danuty. Tym razem Zenek Martyniuk postanowił odnieść się do spekulacji medialnych dotyczących właśnie jego ukochanej.

Zenek Martyniuk stanowczo zaprzecza

O Danucie Martyniuk zrobiło się bardzo głośno, kiedy zaczęła bronić swojego jedynego syna Daniela, starając się wytłumaczyć jego niekoniecznie dające się wyjaśnić zachowanie. Niestety broniąc go jak lwica, pozwoliła sobie na kilka zdecydowanie nieprzemyślanych słów. Potem otwarcie atakowała w mediach byłą żonę swojego syna po ich rozwodzie. I choć później przeprosiła Ewelinę, wielu internautów nie szczędziło pod jej adresem przykrych słów.

Teraz znów Danuta Martyniuk pojawiła się w mediach, choć tym razem za sprawą informacji, że wystąpiła w teledysku swojego męża pt. "Gwiazda". Zenek Martyniuk zdecydowanie zaprzeczył tym doniesieniom. W rozmowie z dziennikarzami portalu "Bielsk", muzyk podkreślił, że "autor tego rzekomego odkrycia zasugerował się podobieństwem obu pań, ale niestety nie potwierdził tej informacji i dlatego w świat poszła błędna sugestia".

Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości
Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości
Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości

Kryzys u Martyniuków?

Pojawiają się też informacje, że małżeństwo Martyniuków mierzy się z poważnym kryzysem. Miały się do niego przyczynić trudne przejścia z krnąbrnym synem. Nie da się ukryć, że Daniel Martyniuk niespecjalnie oszczędzał nerwy rodziców. To miało być przyczyną licznych awantur w domu Zenka i Danuty Martyniuków.

Także i te doniesienia król disco polo szybko zdementował. Wskazał, że w ich domu nie dochodzi do żadnych awantur. Muzyk podkreślił, że wspólnie z żoną zawsze starają się być dla siebie ogromnym wsparciem i nie mają zbyt wiele powodów do kłótni, tym bardziej, że Zenek często wyjeżdża na koncerty i kiedy wraca do domu, chce się nacieszyć najbliższymi.

Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE
Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE
Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: To jeden z częściej popełnianych błędów. To przez niego gwiazda Betlejemska nie zakwita

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Część parafii podjęła już decyzję w sprawie Kolędy 2021. Jak będzie wyglądała

O tym się mówi: Sławomir i Kajra dali czadu na podlaskiej scenie. Widzowie oniemieli