Jak przypomina portal "Super Express", Daniel Martyniuk odwoływał się od wyroku, który skazywał go między innymi na 6-letni zakaz prowadzenia pojazdów. W czasie rozprawy w sądzie przekonywał, że się zmienił i zasługuje na szansę. Sędzia prowadząca rozprawę zdecydowała sie podtrzymać wyrok, jaki zapadł w niższej instancji, uznając go za sprawiedliwy i adekwatny. Niestety porażka sprawiła, że dała znów o sobie znać porywczość młodego Martyniuka. W serii wpisów w mediach społecznościowych znieważył sędzie. Czy to ściągnie na niego kolejne kłopoty?

Zenek Martyniuk znów ma powody do zmartwień

W ostatnim czasie wydawało się, że Daniel Martyniuk okres buntu ma już za sobą i wychodzi na prostą. Niestety jego rodzice po raz kolejny mają powody do zmartwień, po tym jak ich jedynak dał upust wściekłości i zaczął ubliżać sędzi, która nie przychyliła się do jego wniosku i nie obniżyła wymierzonej mu przez sąd niższej instacji kary.

Wyrok, który nie był po myśli Daniela Martyniuka doprowadził go do prawdziwej furii. W mediach społecznościowych syn Zenka Martyniuka zamieścił zdjęcie zniszczonych mebli, a także obrażające sędzię wpisy. Choć dość szybko zniknęły one z Instastories, to w sieci nic nie ginie i wciąż można zobaczyć screeny.

Wpis Daniela Martyniuka/Instagram @Daniel Martyniuk
Wpis Daniela Martyniuka/Instagram @Daniel Martyniuk
Wpis Daniela Martyniuka/Instagram @Daniel Martyniuk

Przyjaciel rodziny Martyniuków w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że Zenek i Danuta Martyniukowie wciąż nie tracą nadziei na to, że ich syn wreszcie wyjdzie na prostą. Niestety ostatnie zachowanie ich syna mocno ich zawiodło i oboje mocno przeżywają całą sytuację.

Przykre konsekwencje

Niestety zawód rodziców nie jest jedynym, na co naraził się Daniel Martyniuk publikując obraźliwe wpisy pod adresem siędzi. Znieważenie sędziego jest czynem ściganym z urzędu. Zgodnie z zapisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą grzywny, ograniczenia, a nawet pozbawienia wolności.

Myślicie, że Daniel Martyniuk przez swój wpis po raz kolejny stanie przed sądem?

To też może cię zainteresować: Julia Kamińska i Piotr Jasek nie są już razem. Dlaczego rozstali się po 12 latach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyciekły kolejne maile ze skrzynki Michała Dworczyka. W tle oświadczenie majątkowe żony premiera Mateusza Morawieckiego

O tym się mówi: List księcia Harry'ego sprawił, że jedyna córka królowej Elżbiety zaczęła płakać. O co poszło