Jak donosi "Pomponik", Teresa Lipowska może teraz bez problemu utożsamić się z graną przez siebie od 22 lat postacią Barbarę Mostowiak, która również znana była z łączenia pokoleń przy jednym rodzinnym stole.

Teresa Lipowska to prawie Barbara Mostowiak

Zarówno Teresa Lipowska, jak i Barbara Mostowiak zostały wdowami, co radykalnie zmieniło ich spojrzenie na świat i przewartościowało wiele spraw w ich życiu.

Różnica między aktorką, a graną przez nią postacią jest dość zasadnicza, mianowicie ta druga - Barbara ma ogromną pasję do gotowania, w przeciwieństwie do Teresy Lipowskiej, która sama stwierdziła, że nie jest typem gotującej babci, szczególnie od czasu, gdy straciła ukochanego męża.

Aktorka przyznała szczerze, że nie ma już serca do organizowania świątecznych spotkań rodzinnych, od kiedy została sama, woli być obecnie zapraszana na święta, niż sama je urządzać - Nie jestem babcia gotującą, zwłaszcza odkąd mąż odszedł, więc nie zapraszam na obiady. Raz na jakiś czas jemy wspólnie obiad u syna i synowej. Przed laty to ja organizowałam święta w naszym domu. Chyba raz w życiu byłam w Wigilię poza nim, ale wtedy jeszcze nie było syna na świecie. Ale najpiękniejsze święta to te, które spędzam z moją rodziną przy choince i kolędowaniu.

O tym się mówi: Tajemnica Rafała i Grzegorza Zawieruchy ujrzała światło dzienne. Program "Demakijaż" ujawnia

Nie przegap też tego: Nowe informacje w sprawie niespodziewanego odejścia 17-letniego Kamila. Czy potwierdziła się wstępna hipoteza śledczych

Zerknij tutaj: Dobre wieści dla seniorów. Część z nich może dostawać o 200 złotych wyższą emeryturę co miesiąc. Jakie warunki trzeba spełnić