Jak podaje "Plotek", znany krytyk filmowy Tomasz Raczek obraził się śmiertelnie na byłego męża Doroty Rabczewskiej Emila S., za jego wypowiedź na temat osób o odmiennej orientacji.

W związku z powyższym krytyk filmowy zapowiedział, że nie ma w planie oglądania filmu “Dziewczyny z Dubaju”, ani tym bardziej poświęcenia czasu na zrecenzowanie tej produkcji.

Dorota interweniowała w sprawie odmowy recenzji

Według medialnych doniesień, Emil S. – były mąż Doroty Rabczewskiej miał niestosownie wyrazić się na temat ludzi o odmiennej orientacji seksualnej - Pogoniłem tego transwestytę. Proszę, by nie robiono mi prowokacji. Mój Instagram jest strefą wolną od LGBT+. Zareagował tak na sugestie, że miał się ku osobie transseksualnej.

Dorota Rabczewska licząc na recenzję Tomasza Raczka postanowiła załagodzić sytuację i przekonać Tomasza Raczka do zrecenzowania produkcji “Dziewczyny z Dubaju”.

Krytyk filmowy odniósł się do reakcji Doroty za pośrednictwem swojego instagramowego profilu. Jak napisał w poście, w którym oznaczył Dodę, na jej prośbę zdecydował się obejrzeć produkcję i opowiedzieć o swoich wrażeniach, jednak zamierza jeszcze trochę odczekać, by jego emocje związane z zachowaniem Emila nieco opadły.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Tomasz Raczek (@tomekraczek)

Jak się okazuje Doda zdoła przekonać urażonego krytyka filmowego do obejrzenia owoców ciężkiej pracy wielu ludzi.

O tym się mówi: Teresa Lipowska przechodzi trudne chwile. Opowiedziała, jak wyglądać będą u niej tegoroczne święta

Zerknij też tutaj: Nowe informacje w sprawie niespodziewanego odejścia 17-letniego Kamila. Czy potwierdziła się wstępna hipoteza śledczych

Nie przegap też tego: Dobre wieści dla seniorów. Część z nich może dostawać o 200 złotych wyższą emeryturę co miesiąc. Jakie warunki trzeba spełnić