Jak informuje portal "O2", Michał Szpak przeżywa teraz bardzo trudne chwile, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Muzyk strcił bardzo bliską osobę.

Michał Szpak podzielił się smutną wiadomością

Michał Szpak raczej niechętnie dzieli się szczegółami dotyczącymi jego prywatnego życia i najbliższych. Tym razem jednak postanowił podzielić się z fanami tragedią, jaka dotknęła jego rodzinę. Piosenkarz poinformował swoich fanów o śmierci swojego dziadka. We wpisie pojawiło się czarno-białe zdjęcie z ukochanym dziadkiem.

Michał Szpak może w tych trudnych chwilach liczyć na wsparcie ze strony swoich wiernych fanów. Pod jego postem zaroiło się od komentarzy, w którzych wielbiciele piosenkarza przesyłają mu kondolencje i łączą się z nim w bólu. "Ci których kochamy, pozostają z nami już na zawsze" - napisał jeden z internautów.

"Nie ma śmierci. To tylko zmiana adresu. To tak, jakbyśmy się wkrótce zobaczyli. Miłość jest silniejsza niż śmierć. Nic nie może tego wymazać" - napisał ktoś inny.

Kolejna strata

Śmierć dziadka nie jest jedyną stratą, z jaką w ostatnich latach mierzył się artysta. W 2015 roku odeszła jego mama. W rozmowie z "Onetem" przyznawał wówczas, że najtrudniejszym momentem wówczas był moment pogrzebu, bo boleśnie uświdamiał mu, że to naprawdę koniec i nigdy więcej nie porozmawia z mamą, ani jej nie przytuli.

Przyznał, że czasem zdrzało mu się wybierać jej numer, mając nadzieję, że odezwie się w słuchawce, choć jednocześnie wiedział, że jej już nie ma.

Michał Szpak / YouTube:  TVN Style
Michał Szpak / YouTube: TVN Style
Michał Szpak / YouTube: TVN Style

Michałowi Szpakowi i jego najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Zaskakujące zachowanie gościa programu „Sprawa dla reportera”. Widzowie kompletnie nie spodziewali się takiej awantury

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Premier Mateusz Morawiecki uderza w decyzję Rafała Trzaskowskiego. Nie trzeba było długo czekać na zaskakującą odpowiedź prezydenta Warszawy

O tym się mówi: Aleksandra Kwaśniewska opowiedziała o swojej przygodzie w mediach. Jest jedna rzecz, której nigdy by nie zrobiła