Jak przypomina portal "Radio Zet", od lat Agnieszka Woźniak-Starak od wielu lat związana jest ze stacją TVN. Jednak to w TVP zaczęła się jej przygoda dziennikarki. Teraz zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak wyglądała jej praca w Telewizji Publicznej. Będziecie tym zaskoczeni.

Od lat związana z telewizją

Nie ulega wątpliwości, że Agnieszka Woźniak-Starak należy do najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju. Ostatnie kilka lat związana jest głównie ze stacją TVN, gdzie pracowała przed tragiczną śmiercią swojego męża i do której wróciła po przeżyciu żałoby. Od ponad roku, wspólnie z Ewą Drzyzgą prowadzi program "Dzień dobry TVN".

Niewiele osób pamięta, że swoją przygodę z pracą przed kamerami, Agnieszka Woźniak-Starak rozpoczynała w TVP. Dziennikarka zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak wyglądała jej praca dla publicznego nadawcy. Co powiedziała?

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła kulisy pracy w TVP

Agnieszka Woźniak-Starak jest nie tylko uznawana za wyjątkową osobowość telewizyjną, ale także za jedną z najlepiej ubranych gwiazd telewizji. Nie boi się eksperymentować i sięgać po niecodzienne modowe rozwiązania. Często można ją zobaczyć w klasycznych t'shirtach, do których dobiera luźne marynarki i proste spodnie.

Jak wspomina prezenterka, nie zawsze wiedziała, jak się ubrać. Przy okazji wspomniała swoją pracę dla TVP. Jak wyznała w rozmowie z dziennikarzami "Fashion Magazine", że obowiązywały tam "abstrakcyjne zasady" dotyczące ubioru. Jedna z nich mówiła, że nie należy nosić dzianin, bo są one nieeleganckie.

Najbardziej cenione były "kompleciki jak z apelu w podstawówce". Prezenterka podkreśliła, że w stacji nie pracowali wówczas styliści, którzy mogliby doradzić, jak się ubierać. Przyznała również, że w TVP nie mogłaby sobie pozwolić na założenie oversizowego swetra, który teraz bez obaw może założyć.

Zaskoczyło was to?

To też może cię zainteresować: Dorota Wellman powiedziała, co myśli o jednym z pomysłów ministerstwa zdrowia. Padły niezwykle kontrowersyjne słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz z "Rolnik szuka żony" zabrał głos w sprawie plotek o romansie z Roksaną. Nie pozostawił wątpliwości

O tym się mówi: Nowe informacje o stanie zdrowia Kamila Stocha. Czy skoczek wróci do startów w Pucharze Świata