Jak przypomina portal "Pomponik", Katarzyna Cichopek od lat jest szczęśliwą żoną i mamą. Wspólnie z Marcinem Hakielem doczekała się syna Adama i córki Heleny. Choć zazwyczaj aktorka stara się nie publikować zbyt wielu zdjęć swoich pociech, to zdarza jej się zrobić wyjątek i zamieścić zdjęcie dzieci. Do tej pory miały jednak maski lub okulary. Tym razem było inaczej.

Kasia Cichopek ulubinica widzów

Kasia Cichopek największą popularność zdobyła dzięki roli Kingi Zduńskiej w uwielbianym przez widzów serialu "M jak miłość". Przełomem w jej życiu prywatnym przyniósł jednak udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie poznała swojego męża, tancerza Marcina Hakiela. Para pobrała się trzynaście lat temu, w czasie przepięknej ceremonii w Zakopanem.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się dwójki dzieci, syna Adama i córki Heleny. Choć aktorka należy do aktywnych użytkowniczek mediów społecznościowych i dba o to, aby nie znikać fanom z pola widzenia, to sporadycznie dzieli się z nimi szczegółami życia prywatnego i fotografiami swoich pociech.

Tym razem zrobiła jednak wyjątek i zamieściła w social mediach zdjęcie z jej spaceru z córką, opatrując ich wspólne zdjęcie licznymi hasztagami, w tym "#familytime #dayoff #motherdaughter #córuniamamuni #girls". Zapytała również fanów, co sądzą o świątecznych ozdobach, jakie pojawiły się w przestrzeni publicznej.

Jednak to nie pytanie Kasi Cichopek, ale jej córka przykuła uwagę internautów. Po raz pierwszy Kasia zdecydowała się pokazać twarz córki. Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których wielu fanów aktorki zauważyło, że Helenka to skóra zdjęta z taty.

Zgadzacie się z tym?

To też może cię zainteresować: Nowe informacje o stanie zdrowia Kamila Stocha. Czy skoczek wróci do startów w Pucharze Świata

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czekają nas wyjątkowo drogie święta. Składniki potrzebne do przygotowania jednej z tradycyjnych potraw podrożały o 100 procent

O tym się mówi: Piotr Kraśko złamał prawo. Gwiazdor wydał oficjalne oświadczenie. Co powiedział