Jak przypomina portal "Super Express", życie uczuciowe Marty Kaczyńskiej było wyjątkowo burzliwe. Córka byłej pary prezydenckiej ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Jej trzecim mężem jest warszawski biznesman. Jednak to nie on, a drugi wybranek Marty Kaczyńskiej zwrócił teraz uwagę wszystkich. Zamieszczone przez Marcina Dubienieckiego zdjęcie pokazuje ogromną metamorfozę jaką przeszedł. Aż trudno go rozpoznać!

Małżeństwo Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego

Drugim mężem Marty Kaczyńskiej był Marcin Dubieniecki. Zakochali się w sobie i zdecydowali się wziąć ślub, pewni, że spędzą ze sobą resztę życia. Siostrzenica Jarosława Kaczyńskiego w jednym z wywiadów przyznała, że choć znali się z czasów studiów, to dopiero ich późniejsze spotkanie zaaowocowło miłością. "Nagle wszystko trafiło na właściwe miejsce" - wyznała Kaczyńska.

To właśnie z Marcinem Dubienieckim dzieliła jedno z najtrudniejszych doświadczeń w swoim życiu - mowa o katastrofie smoleńskiej, w której zginęli jej rodzice, Maria i Lech Kaczyńscy. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu. Para zdecydowała się rozstać. Rozwiedli się w 2016 roku.

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki/YouTube @Rolnik szuka żony8
Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki/YouTube @Rolnik szuka żony8
Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki/YouTube @Rolnik szuka żony

Zaskakująca zmiana

Choć były mąż Marty Kaczyńskiej jest bardzo aktywnym użytkownikiem social mediów. Za pośrednictwem Twittera dzieli się swoimi przemyśleniami, a także przesyła dalej to, co jego zdaniem jest ważne lub godne uwagi. Zdjęcia, na których możemy go zobaczyć, są prawdziwym wyjątkiem. Kilka dni temu zrobił wyjątek i zamieścił w sieci swoją fotografię.

Niestety zdjęcie miało związek ze śmiercią legendarnego tenisisty Manuela Manolo Santany. Do pożegnalnego wpisu, były mąż Marty Kaczyńskiej dołączył zdjęcie ze spotkania ze sportowcem. Maseczka na twarzy tenisisty wskazuje, że fotografia została zrobiona nie tak dawno, bo Manuel Manolo Santana ma na twarzy maseczkę.

Wiele osób zwróciło uwagę na zmianę, jaka zaszła w Marcinie Dubienieckim. Patrząc na zdjęcie, aż trudno rozpoznać byłego męża Marty Kaczyńskiej.

Jak podoba się wam Marcin Dubieniecki w takiej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Kasia Cichopek pochwaliła się córką. Fani komentują, do kogo bardziej podobna jest pociecha aktorki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czekają nas wyjątkowo drogie święta. Składniki potrzebne do przygotowania jednej z tradycyjnych potraw podrożały o 100 procent

O tym się mówi: Piotr Kraśko złamał prawo. Gwiazdor wydał oficjalne oświadczenie. Co powiedział

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w osttnich dniach: