Carissa Gill i jej chłopak Randy z Croydon poszli w pewnym momencie na USG, aby obejrzeć stan zdrowia ich bliźniąt. W 24-tygodniowym badaniu USG jeden z bliźniaków wydaje się całować drugiego w policzek.

Niezwykłe zdjęcie USG szybko obiegło sieć

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Fetal Vision (@fetalvision)

„Chciałbym podzielić się tą historią ze światem” – powiedziała Gill WTXF-TV . „Ciąża to piękna rzecz do uchwycenia, zwłaszcza gdy widzisz takie chwile”. Zdjęcie bliźniaków stało się popularne.

Randy i Carissa Gill, para z Crydon w Pensylwanii, udała się do kliniki w celu wykonania badań prenatalnych, aby przyjrzeć się swoim nienarodzonym bliźniakom za pomocą urządzenia o zaawansowanej technologii.

Para spodziewa się identycznych bliźniaczek. Rodzice byli zszokowani, gdy zobaczyli, jak ich maluchy komunikują się już w łonie matki. Rzadki moment, podobnie jak wtedy, gdy inna para przyłapała bliźniaków trzymających się za ręce, został uchwycony dzięki technologii 4D i byli podekscytowani, że mogą podzielić się tą chwilą.

Obrazowanie wyglądu płodu wykorzystuje fale dźwiękowe płodu skanujące 3D pod różnymi kątami, zamiast wysyłać je prosto w dół, dzięki czemu niemowlęta mogą być postrzegane tak, jakbyś oglądał film na żywo, a nie płaski obraz.

Powiedzmy, że w tym przypadku naprawdę opłacił się popis tej specjalnej technologii. Zobacz, jak bliźniaczki Isabella i Callie zostały przyłapane na komunikowaniu się w tym bardzo rzadkim bliźniaczym momencie w łonie matki.

O tym się mówi: Monika Richardson rozwiała wszelkie wątpliwości. Czy planuje wielkie zmiany w swoim życiu

Zerknij: Skandal wokół "Sprawy do Reportera trwa". Mecenas Maria Wentlandt-Walkiewicz zabiera głos. Co powiedziała

Nie przegap: Tego odcinka Familiady, widzowie długo nie zapomną. Wpadka uczestniczki podbija sieć