Jak przypomina portal "Jastrząb Post", w ostatni weekend odbył się finał Eurowizji Junior 2021. Choć starano się dopiąć wszystko na ostatni guzik, organizatorom nie udało się uniknąć wpadki. Widzowie nie powinni byli tego zobaczyć. O co chodzi?

Finał Eurowizji Junior 2021

W niedzielę 19 grudnia odbył się finał Eurowizji Junior. Wzięli w nim udział młodzi artyści z 19 krajów. Poziom był bardzo wysoki, a występy zachwycały. Nasz kraj reprezentowała Sara James, która ostatecznie zajęła drugie miejsce. Na pierwszej pozycji uplasowała się reprezentująca Armenię Malena.

Trzeba przyznać, że do ostatniej chwili konkurs trzymał w napięciu, do końca nie było pewne, kto ostatecznie wygra zmagania młodych wokalistów. Niestety, jak bywa przy tego rodzaju imprezach, nie obyło się także bez wpadki organizatorów. O czym mowa?

Wpadka na Eurowizji Junior

Po występach uczestników tegorocznego finału, na scenie w Paryżu pojawiły się zeszłoroczna triumfatorka konkursu Valentina, a także Barbara Pravi, która uplasowała się na drugim miejscu Eurowizji dla dorosłych. Występ tej ostatniej zachwycił widzów, którzy dawali temu wyraz w komentarzach. Można w nich przeczytać, że jej występ był "zachwycający", nie brakowało również głosów, że to właśnie ona powinna wygrać ostatnie zmagania.

Po występi Barbary widzowie zobaczyli coś, czego widzieć nie mieli. Przez kilka sekund widzowie mieli okazję zobaczyć, jak ekipa sprzątająca porządkuje scenę po występie. Nie da się ukryć, że uniknięcie tego rodzaju wpadek w trakcie programów na żywo, nie jest łatwe. Tym razem to się nie udało.

Wpadka na Eurowizji Junior/jastrząbpost.pl
Wpadka na Eurowizji Junior/jastrząbpost.pl
Wpadka na Eurowizji Junior/jastrząbpost.pl

Nam tego rodzaju wpadki nie przeszkadzają, a co wy o nich sądzicie?

To też może cię zainteresować: Co kryje się za rozwodem Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka. Nowe informacje są zaskakujące

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Barbara Kurdej – Szatan zorganizuje imprezę pożegnalną dla ekipy „M jak miłość”. Kto się pojawi na przyjęciu

O tym się mówi: Zachowanie księdza wywołało prawdziwą burzę. Na sytuację zareagowała już kuria. Co się stało