Ewa Skibińska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych i teatralnych. Największą rozpoznawalność zapewniło jej wcielenie się w rolę Teresy Żukowskiej w serialu "Pierwsza miłość", oraz żony Brunona, Elżbiety Walickiej w serialu "Na dobre i na złe".

Jak bardzo zmieniła się aktorka Ewa Skibińska?

Grała ją między 1999 rokiem, a 2002 rokiem do czasu, gdy scenarzyści postanowili odebrać jej życie w wypadku samochodowym, w którym Elżbieta doznała przerwania rdzenia kręgowego.

Płomienny kolor włosów był od zawsze znakiem rozpoznawczym, charakterystycznym dla 58-letniej obecnie aktorki, a dostojna postawa i elegancki wygląd dodawały jej charakteru.

Wielu widzów zapewne zastanawia się, czy bardzo się zmieniła przez te wszystkie lata. Z odsieczą w odpowiedzi na to pytanie przychodzą niezawodne media społecznościowe, na których można znaleźć mnóstwo materiałów na temat wielu znanych osób.

Aktorka Ewa Skibińska także jest do odnalezienia, a odmęty Instagrama zawierają mnóstwo jej aktualnych zdjęć. Okazuje się, że można poważnie się zdziwić oglądając je, gdyż Ewa Skibińska – choć mocno się zmieniła, pozostała niezwykle atrakcyjną kobietą.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ewa Skibińska (@e_skibinska)

Aktorka wciąż aktywnie działa zawodowo, głównie na deskach teatru. Co sądzicie o jej zmianie?

O tym się mówi: Sławomir i Kajra szczerze o swoich aktualnych zarobkach. Para zaskakuje tą krótką wypowiedzią

Zerknij: Radosław Fogiel skomentował nowe informacje dotyczące wypadku kolumny z Beatą Szydło. "Gdzie tu skandal, gdzie tu nowość"

Nie przegap: Krystyna Janda zdradziła, jak zakończył się jej związek z Andrzejem Sewerynem. Gosposia odegrała tam kluczową rolę. O co chodzi