Jak podaje portal "Super Express", nie żyje Żora Korolyov. Informacja o śmierci młodego tancerza wstrząsnęła polskim show biznesem. Informację o jego śmierci podał Czadoman, załączając ostatnie wiadomości, jakie ze sobą wymienili. Co było przyczyną śmierci Żory Korolyova?

Nie żyje Żora Korolyov

Taneczny świat pogrążył się w żałobie po informacji, że nie żyje Żora Korolyov. Na końcie miał wiele sukcesów. Reprezentował najwyższą klasę w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych. Jego partnerami tanecznymi były między innymi Izabella Janachowska oraz Blanka Winiarska.

Szerokiej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami". Partnerował Kasi Cerekwickiej, Isis Gee, Agnieszce Cegielskiej, Karolinie Gorczycy, Dominice Gwit oraz Martynie Kupczyk. Korolyov próbował także swoich sił jako aktor. Zagrał epizod w filmie "Kochaj i tańcz", a także serialach "Ojciec Mateusz", "Niania", "Tylko miłość".

Tancerz zmarł nagle we wtorek 21 grudnia w wieku zaledwie 34 lat. Informację o jego śmierci podał w mediach społecznościowych Czadoman. Muzyk zamieścił ostatnie wiadomości jakie ze sobą wymienili, opatrując je komentarzem: "to ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Koroyov do zobaczenia po drugiej stronie".

Wpis Pawła Dudka/Instagram
Wpis Pawła Dudka/Instagram
Wpis Pawła Dudka/Instagram

Potwierdziła to również partnerka Żory Korolyova, Ewelina Bator. Z nieoficjalnych informacji podnych przez "Super Express" wynika, że przyczyną śmierci tancerza było zapalenie mięśnia sercowego. 34-latek miał zasłabnąć w domu, gdzie znalazła go ukochana. Na miejsce wezwano pogotowie, niestety, mimo podjętych działań, życia Żory Korolyova nie udało się uratować.

Żora Korolyov osierocił 11-letnią córkę Sonię.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Żory Korolyova składamy wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Jerzy Trela ma poważne problemy zdrowotne. Anna Dymna ujawniła jego najbliższe plany świąteczne. Nie będzie radośnie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sara James gościła w "Pytaniu na śniadanie". Katarzyna Cichopek nie potrafiła się powstrzymać. Co zrobiła

O tym się mówi: Elżbieta Bator z "Rolnika" ujawniła rodzinną tajemnicę. Internauci poczuli obrzydzenie. O co chodzi