Jak podaje portal "Super Express", wygląda na to, że Danielowi Martyniukowi znowu się upiecze. Wiele wskazuje na to, że nie poniesie żadnych konsekwencji za swój ostatni wyskok. Jego rodzice będą mogli odetchnąć z ulgą.

Daniel Martyniuk znów sprawia kłopoty

Jeszcze niedawno Zenek Martyniuk nie mógł nachwalić się syna, który jego zdaniem zmienił się i zaczął wreszcie wychodzić na prostą. Niestety zmiana nie okazała się zbyt trwała i po raz kolejny słyszymy o wybrykach młodego Martyniuka. Co zrobił tym razem?

Daniel Martyniuk/ instagram: daniel_martyniuk
Daniel Martyniuk/ instagram: daniel_martyniuk
Daniel Martyniuk/ instagram: daniel_martyniuk

W ostatni weekend syn króla disco polo przebywał w Warszwie u swojej znajomej. W pewnym momencie postanowił pójść do sklepu, jednej ze znanych sieci i poprosił ekspedientki sprzedaż środków odurzających.

Jakby tego było mało, Daniel Martyniuk miał być agresywny i grozić sprzedawczyni. Interweniowała ochrona, a całe zajście zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Dzień później w sklepie pojawiła się policja i jak udało się ustalić dziennikarzom "Super Expressu" miało to związek z zachowaniem syna Zenka Martyniuka.

Miało dojść do przesłuchania ekspedientki, która nie zdecydowała się na złożenie żadnego zawiadomienia w związku z zachowaniem Daniela Martyniuka. Policja w związku z tym wyda postanowienie o nie wszczynaniu dochodzenia, który trafi następnie do prokuratury do zatwierdzenia.

Daniel Martyniuk/ instagram: daniel_martyniuk
Daniel Martyniuk/ instagram: daniel_martyniuk
Daniel Martyniuk/ instagram: daniel_martyniuk

Z takiego obrot spraw zadowolony może być nie tylko Daniel Martyniuk, ale także jego rodzice. Nie da się ukryć, że każdy kolejny wybryk Daniela to właśnie Danuta i Zenek przeżywają najmnocniej. Być może po raz kolejny zdecydują się przemówić synowi do rozsądku. Okazją do tego może okazać się spotkanie przy wigilijnym i świątecznym stole.

Jak sądzicie, czy tym razem cokolwiek dotrze do Daniela Martyniuka?

To też może cię zainteresować: Adam Małysz ujawnił tajemnicę Stefana Horngachera. Kibice mogą być bardzo zaskoczeni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Izabela Janachowska opowiedziała o trudnych chwilach, jakich doświadczył Żora Korolyov w ostatnim czasie. O tym wiedziało niewielu

O tym się mówi: To nie będą łatwe święta dla Królowej Elżbiety II. Wszystko będzie inaczej. Co się zmieni i dlaczego